Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Munkahelyen miért türelmetlene...

Munkahelyen miért türelmetlenek, miért durvák az újoncokkal?

Figyelt kérdés
Diákmunkázok, eddig akárhol voltam mindenhol ez történt. Agresszió, cseszegetés, úgy csináltak mintha hülye lennék, mert nem tudom mit hogy kell csinálni, de hisz el sem mondták, honnan tudnám. Így legyen az embernek kedve dolgozni? Amikor először voltam, pár éve, emlékszem, annyira új volt az erőszakos közeg, hogy sorra rontottam ela feladatokat, nem tudtam odafigyelni. Már úgymond "megszoktam", de azért még most is elképesztő, hogy egyszerűen nem mondanak semmit, de csináld, ha nem tudod mindenki rád haragszik, mert hülye vagy.

2014. okt. 29. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hülye, hanem ezek a primitív tuskók.
2014. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*Voltam munkahelyek, ahol ilyen nem történt, és szerettem ott lenni, szeretett mindenki ott lenni, a munka is gördülékenyen ment, az első napot betanítással kezdték, majd a következő napokban, ha olyan helyre kerültem, kérdeztem, ők pedig rendesen válaszoltak.
2014. okt. 29. 15:37
 3/6 A kérdező kommentje:
*Voltak (2db)
2014. okt. 29. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a diákok a legtöbb állandó munkatárs szemében nem számítanak embernek. Neked ott nincs befolyásod, ezt tudják is rólad, ezért ott rúgnak beléd, ahol tudnak. És tudják, hogy hosszú távon sem lesz következménye, mert diák vagy, nem dolgozol ott évekig. Olyan közegben, ahol ez úgymond megengedett, ott sajnos hajlamosak az emberek így viselkedni, még ha egyébként tudná is türtőztetni magát. Rajtad vezetik le a feszültséget, mert nagyon nem védekezhetsz.
2014. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtik, hogy ezek a tuskok hol is kezdtek.
2014. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth B. Zsuzsanna válasza:
93%
A legtöbb munkahelyen a régebben ott dolgozók is nyírják egymást, csak nem feltétlen ennyire látványosan. Mindenki fél, hogy egy perc múlva mi lesz, arra meg már nem is mer gondolni hogy mondjuk fél év múlva.... Amúgy pedig rivalizálás, szakmai féltékenység ez is szinte mindenhol megvan... :( Azonban nincs olyan hely és szituáció, ami ne lenne valamilyen szempontból tanulságos.... :D
2014. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!