Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Albérletben lakótárs (ak)...

Albérletben lakótárs (ak) jelenlétében meztelenül mutatkozni mennyire illetlen?

Figyelt kérdés

Vagy nincs benne semmi rossz?

Ti hogyan voltatok ezzel?



2014. nov. 14. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindenki kibir annyi ruhadarabot, hogy ne legyen meztelen. Mások (idegenek) elött meztelenkedni igencsak illetlenség.
2014. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon illetlen. Átöltözni a fürdőszobában is lehet, addig kibírsz valamilyen ruhadarabot.
2014. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
Megkérdezném, zavarja-e vagy sem a lakótársamat? Ha a válasza az, hogy őt nem zavarja, akkor semmi gond.
2014. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak illetlen, de bizonyos mértékig beteges is. Az ilyen magamutogatós szindromát kezelni szokták, a háziorvosod majd útba igazít.
2014. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha amúgy dugnak is, akkor semmi illetlen nincs benne. :-)
2014. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha semelyik lakótársat sem zavarja a dolog, akkor szerintem nincs vele gond. Múltkor volt ilyenről szó, szerintem az elvárható, hogy leterítse törülközővel, ahova ül, és ha valakit zavar a meztelensége, akkor felvegyen egy gatyát.
2014. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
"Mások (idegenek) elött meztelenkedni igencsak illetlenség" mi a helyzet a közös zuhanyzokkal, öltözőkkel, nem beszélve a nudista strandokról?
2014. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" mi a helyzet a közös zuhanyzokkal, öltözőkkel, nem beszélve a nudista strandokról"


Ezek speciális helyzetek, ott természetes a meztelenség, egy lakás nappalijában/konyhájában/stb. viszont nem. Ezeken a helyeken vagy elfogadja az illetö, hogy ez van, vagy nem megy oda. De egy lakásban (albérletben) azért nem teheti meg, hogy nem él ott, mert a másiknak megeröltetö egy alsónadrágot felvenni.

2014. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

"De egy lakásban (albérletben) azért nem teheti meg, hogy nem él ott, mert a másiknak megeröltetö egy alsónadrágot felvenni."

Igen, ezért elvárható, hogy a lakók ezt megbeszéljék egymással. De ha senkit nem zavar, akkor onnantól kezdve semmi illetlenség nincs a dologban. Engem például egyáltalán nem zavar egy meztelen ember látványa, tehát ha nekem lenne a lakótársam az illető, akkor azt mondanám neki, hogy nyugodtan legyen meztelenül, nem mondhatni, hogy érdekel.

2014. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
mivel én fiú vagyok így ha a lakótársam fiú így zavar mert nekem egy másik fiú ne mutogassa magát de ha az a lakótárs egy nő akkor már teljesen más a helyzet :D :P akkor az se zavar ha beül mellém a fürdőkádba...
2014. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!