Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idősebb férfinak a fiatal nő...

Idősebb férfinak a fiatal nő ajnánlja fel a tegeződést?

Figyelt kérdés
2007. okt. 26. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem.Az idősebb félnek kell felajánlani hogy tegeződjetek.
2007. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

ebben az esetben a két fél státusza a döntő!

ha a férfi magasabb státusszal bír, mint a nő, akkor a férfi ajánljhata fel. 2, ha a státusz egyforma, akkor a nő is felajánlhatja. 3, ha a nő magasabb státuszú, egyértelműen ő ajánlja fel.

ha nagyon öreg a férfi, akkor természetesen nem tegeződünk akkor sem, ha mi vagyunk magasabb státuszban, kizárólag, ha ő ajánlja fel!


ma már nem veszik ezt olyan komolyan, de a szomszédom pasi, idősebb s magasabb státuszú, s a családjából csak vele nem tegeződöm. a felesége kb. ugyanez csak nőbe, ő felajánlotta. elég buta helyzet.

:)

2007. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

szituációtól függ, ebben az esetben az idősebb férfi ajánlja fel a fiatal nőnek

A legáltalánosabb szabály, hogy a tegeződést idősebb ember kezdeményezheti.

Férfi és nő kapcsolatánál a nő ajánlja fel a tegeződést.

ahol kb egyidősek lehetnek...

2007. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
azonos státusz esetén mindíg a nő ajánja fel a többi stimmel
2008. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Sok jó illemtankönyv van: Illemkódex, illik tudni, stb.
2008. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz kérdés. Valahogy kényelmetlenül érezném magamat, ha nőként tegeződést ajánlanék fel egy 20-30 évvel idősebb férfinak. Az, hogy a férfi felajánlhatja-e nekem a tegeződést attól függ, hogy milyen az élethelyzet, amiben vagyunk. pl. egy közintézményben, ahova rendszeresen jár az ember és minimális formális kommunikációt folytat bizonyos emberekkel, ott durva és bizalmaskodó az ilyesmi. Ennél még faragatlanabb, ha az illető kezdettől fogva sziával viszonozza a jó napot kívánokot, ez ellen mindenképpen jogom van tiltakozni. Tegezze otthon a kutyáját. Sajnos sok ilyen tuskó fazon szaladgál manapság.
2010. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

-.-"...

biztos egyébként nekem is az a legnagyobb gondom, ha valaki àrtatlanul mondd nekem egy sziàt, mikor én köszöntem, hogy jó napot...

igazi büncselekmény.. nem is értem mért nem csukjàk be öket vagy 5 évre :O

2010. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

15:50


Gúnyolódsz rajtunk? Gondolom ezzel a bejegyzéssel sikerült megerősítened az önbizalmadat mára is, hogy Te és csakis Te vagy itt a legokosabb, legmenőbb és leghumorosabb személy ezen az egész fórumon. Ne aggódj, senki sem akar Veled versengeni ezért a posztért!


Majd ha Te is megtapasztalod jó néhányszor, hogy milyen, amikor egy-egy bugris rendszeresen úgy beszél Veled mintha a hátsó feléből rántott volna elő (mindezt a sziázás mellett, éppen a cseléd-pertuból erőt merítve), és alig tudod kikerülni az illetőkkel való találkozást, akkor kommentálj a témáról!


:) Amúgy nincs harag!

2010. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem csukjàk be öket vagy 5 évre" Szép lenne, ha azért valakit lecsuknak, mert le merte tegezni a nőt!! Nos én férfiként üzenem annak, aki ezt a választ írta viszont kicsikém nem a kommunista diktatúrában élünk, úgyhogy ne is erölködjön, mert úgy sem lesz ilyen törvény. Nem is értem, mik ezek az szánalmas hagyományok, hogy egy férfi soha nem kezdeményezheti a tegeződést?? Én már csak azért is letegezném azt, aki ezt írta, hogy bűncselekmény szép is lenne. Egyáltalán mi ez a szánalmas feminista etikett/szokás? Komolyan mondom ez tiszta nevetséges az eszem megáll!
2018. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja bocsi előző voltam: Én simán letegeznék egy nálam 13 évvel fiatalabb nőt simán nehogy már a kisasszony dirigáljon tiltakozhat ez ellen, de én már csak azért sem veszem figyelembe a tiltakozását.
2018. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!