Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezentúl mostmár mindenkivel...

Ezentúl mostmár mindenkivel franciául fogunk együttérezni?

Figyelt kérdés

a Charlie Hebdo-s eset óta Je Suis Charlie után mostmár mindenhová ez a mondat fog kerülni? :D

a dologtól eltekintve szerintem elég elcsépelt, vagy nem is tudom milyen érzést vált ki belőlem...


most itt van a Boris Nyemcov-os eset is. ott meg mindenki Je Suis Boris...de pár napja/hete meg a Győrben a vonatból kiesett lány ügye miatt volt egy megemlékezés, ott meg Je Suis Ilcsi volt. kicsit olyan nyomasztó, hogy manapság már ahhoz, hogy egy bizonyos dolog visszhangot vagy figyelmet kapjon, ilyen mainstream, bevált "marketing" megoldásokhoz kell folyamodni...


2015. márc. 1. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
engem mar az eredeti Je Suis tema is elegge idegesitett, nem mondom, hogy jogos volt a meszarlas, de azert az sem volt valami okos dontes, hogy lepten nyomon a legagresszivabb nepet inzultaltak a sajat sz~rsagaikkal, ugy, hogy mar voltak figyelmeztetve.
2015. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogunk. Aki divatból teszi és másokat majmolva, annak az együttérzése úgy sem igazi, ezért nem is csökkenti a fájdalmát azoknak, akik erre rászorulnak.

Ne törődj ezzel, te csak úgy szimplán, érezz együtt, hogy ez igaznak hasson, és ezzel el fogod érni a célt. A többivel meg ne törődj, az legyen az ő gondjuk.

2015. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!