Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szinte mindenkivel egységesen,...

Szinte mindenkivel egységesen, ugyanúgy beszélek, viselkedek. Valóban "egyszerű" vagyok?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, szüleimmel, barátaimmal, nőkkel - mind ugyanolyan hangnemben beszélek, gesztikulálok, kommunikálok. Udvariasan, kedvesen, közvetlenül, teljesen normálisan. Azt mondta valaki, hogy ezért "egyszerű" ember vagyok. Szerintem inkább egyenes, őszinte. Szerintetek?
2010. aug. 4. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért fáj az neked, hogy egyszerű embernek tartanak? Sok egyszerű ember van a világon, persze ők mondják a legjobban azt, hogy "stílusom van meg egyéniségem, és engem nem ismer igazán senki". Nincs azzal semmi baj, ha valaki nem bonyolult és összetett személyiség. Én sem vagyok az =)

Azt, hogy valóban egyszerű vagy-e, vagy őszinte, azt csak te tudod, mi ezt itt nem fogjuk tudni megválaszolni :D

2010. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd el ezeket a szokásokat, utána azt mondják majd hogy bunkó vagy. Most 2 közül szerinted melyik a jobb?
2010. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!