Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit jelent a mai fiatalok...

Mit jelent a mai fiatalok körében a SWAG szó?

Figyelt kérdés
Az osztályunkba senki sem tudja, ezért hozzátok fordulok a segítségért. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 17. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
So we are gay
2015. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

[link]

power of google, amúgy szerintem vérciki az egész

2015. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

S-secretly

W-we

A-are

G-gay

Titokban melegek vagyunk :D én csak röhögök hogy a fiatal srácok mit üzennek a stílussal mert olyan marhák hogy nem tudják mit jelent :D

2015. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
#1 #3 az tök viccesen hangzik, de nem igaz. A MILF-nek is (minimum) kettős jelentése van, de ha rámondod egy anyukára a játszótéren akkor nem fogja senki azt gondolni, hogy leterroristáztad. Az meg, hogy magadban röhögsz azt téged minősít. :)
2015. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azthiszem börtönökből jött,ezzel jelezték hogy készen állnak a dologra
2015. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azt amit a 3. válaszoló írt , nem tudom minek kellett lepontozni tényleg ez az igazság még a 80-as években kezdődött úgytudom . De magyarországon a menőségre utal
2015. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
#6 nem csak Magyarországon, ha beírnád googlebe és nem csak az első értelmezésre hallgatnál, az fasza lenne
2015. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
#5 a börtönös meg az a hoax, hogy azért van félig letolva a nadrágjuk, hogy jelezzék meg lehet őket rakni, de valójában azért, mert nem kaptak övet és össze-vissza állt rajtuk a nadrág.
2015. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem angolul elég igénytelenül beszélő fiatalok körében divat a "cool" értelmében használni.
2015. márc. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!