Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokás a gyakori kérdése...

Miért szokás a gyakori kérdéseken olyan egyszerű kérdéseket feltenni amikre a google nagyon jó, nagyon okos és mindenre kiterjedő válaszokat ad?

Figyelt kérdés

pl:

Milyen egy halak horoszkópú férfi.

Mennyi volt a felvételi ponthatár ide-meg ide?

Fel vihetek a repülőre X-t?

Mennyibe kerül Y?

Hol lehet kapni/venni/szerezni Z-t?

Mi a véleményed errő vagy arról?


Miért????


Kérlek magyarázd meg nekem, mert én már tényleg nem értem!



2015. márc. 26. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért, mert az emberek buták, másrészt azért, mert nem csak utánanézni szeretnének a kérdésnek, hanem kommunikálni is róla.


Amúgy ez is kézenfekvő válasz, szóval szerintem már a tied is a felesleges kérdések egyike.

2015. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Mert azt még nem kérdezte meg, "mi az a google?"

Így ennek hiányában, elkezd más dolgokat kérdezni.

2015. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ez egy közösségi oldal is:)
2015. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy nem is elsősorban a lustaság és a butaság miatt, hanem azért, mert ennyire nem tanítják meg keresni a gyerekeket az iskolában, hiába ülnek álló nap a gép előtt, érdemben használni nem tudják. Mégiscsak 2015-öt írunk, az informatikaórának ilyesmiről kellene szólnia, nem a számítógép legkisebb alkatrészeiről.
2015. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikkeket akarnak olvasni, hanem személyes tapasztalatokat várnak.
2015. márc. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és miért teszik fel ugan azt a kérdést megint és megint és megint?

De ha már itt tartunk akkor már miért nem tagolja rendesen a kérdését???

Azért vannak azok a nyomorult tagek hogy meg lehessen találni a kérdését hogy másnak is jó legyen.


Grrrr!

2015. márc. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!