Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nem vagytok megelégedve...

Ha nem vagytok megelégedve egy szolgáltatással, ahol szokás borravalót adni, akkor adtok vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én csak akkor adok ha különösen meg voltam elégedve, és ezt attól függetlenül, hogy szokás-e, vagy sem.
2015. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mongoloid válasza:
100%
természetesen csak,ha elégedett vagy, akkor adjál,ha nem vagy elégedett tedd szóvá és ne adj egy petákot sem.
2015. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ miért nem vagyok elégedett. ha az emberektől független körülmény miatt (pl építkezé miatt zajos az étterem) akkor adok, de ha bunkó volt velem, akkor nem.
2015. márc. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem olyan volt a szolgáltatás amilyennek lennie kellett volna akkor nem adok soha...
2015. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!