Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másnak is kinyílik a bicska a...

Másnak is kinyílik a bicska a zsebében, amikor olyasmit olvas, hogy "Magyarisztán" és hasonlók?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném tudni,hogy milyen ember lehet amúgy, aki ilyeneket ír.

Hogyan beszél a gyerekéről, a feleségéről, az anyjáról; vagy akár az autójáról, a házáról, a kertjéről.?



2015. máj. 14. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Magyarisztán.
2015. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi a gondod vele, kicsihuszár?
2015. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Magyarisztán? Hátosztán!
2015. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem a kérdést. Mit jelent az, hogy "ilyeneket ír"? Milyeneket pontosan? Konkrét példa?
2015. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Macaristan, Macarıstan, Macaristan, Маҗарстан, Мажарстан...

Török, azeri, kurd, tatár és kazak nyelveken...

2015. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
* nem minden karaktert ismert fel, bocsi...
2015. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Emberek; mondhattam volna "Germanisztán"-t is,vagy más hasonlót.


Ha véletlenül valakinek lenne ideje a továbbiakra leírni a gondolatait, az jó lenne, mert tényleg érdekelne.

2015. máj. 14. 18:15
 8/20 A kérdező kommentje:
4-es; több helyen olvastam, ahol pejoratív értelemben írtak Magyarországról. Már nincs előttem egy példa sem, csak más kapcsán eszembe jutott, gondolkodtam rajta.Hogy ez egy divat, vagy egy réteg jellemzője lehet, vagy mi lehet az oka.
2015. máj. 14. 18:19
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

Törökül speciel úgy mondják hogy: Madzsarisztán (Macaristan)


Egyébként tényleg találó név, sokszor simán el tudnánk vegyülni Afganisztán, Türkmenisztán, Üzbegisztán és Tádzsikisztán közé ékelődve.

2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9-es; már hogy értve tudnánk elvegyülni a felsorolt országok között?

Igen, emberek élnek itt is, ott is,biztos, hogy találhatunk közös alapokat, de elvegyülésről beszélni egyhén szólva megalapozatlan.

Szerintem poénkodás.

2015. máj. 14. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!