Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Férfitársaim! Ti melyik...

Férfitársaim! Ti melyik bicskát választanátok a kettő közül? Lent a kép.

Figyelt kérdés

[link]

az egyik kiszemelt :)


[link]

és a másik :)



2013. jan. 7. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az első olyan hagyományosan "elegáns" ha lehet ezt mondani, de a második az csodaszép íves, szóval én mindenképp a másodikat választanám.
2013. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem választanék semmilyen bicskát, amikor ötévente egy a kezembe akad gombászás miatt, akkor meg abszolút nem érdekel hogy néz ki. Nem értek azzal egyet, hogy az emberek bicskákkal a zsebükben mászkáljanak a városban.

20/f

2013. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En no vagyok, de nekem is a masodik jobban tetszik, mert ha megnezed a nyele vastagsagat, es a gorbejet latszik hogy jobban foghato, konnyebben hasznalhato.
2013. jan. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
MI az, hogy férfitársaim? Egy nőnek nem lehet bicskája? Egyébként nekem az első tetszik. A lényeg, hogy jól kézre álljon, éles legyen, de biztonságos. A kinézet - legalábbis szerintem - másodlagos.
2013. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nyílván nők is írhatnak egészen nyugodtan :) persze hogy nem a kinézet számít csak nem tudok dönteni a kettő közül :) mellesleg van már 1 pár bicskám a kedvencem a szalonnázó :D
2013. jan. 8. 19:41
 6/11 A kérdező kommentje:
a 2. nak meg annyit hogy „Férfiember bicska nélkül annyi, mint a vőlegény p*cs nélkül!” :D persze csak viccnek szánom :)
2013. jan. 8. 19:48
 7/11 mustafa33 ***** válasza:

Bicska nélkül még a templomba se. Ha otthon felejtem, mintha a kezem hiányozna ☺.

Szerintem az első klasszikus alakú, a második elegánsabb, de az 1. fekszik jobban a kézbe. a 2. túl vékony fogású.

Nekem van hasonló mint az 1. és kedvelem.

2013. jan. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az első szebb,valamiért szexibb.
2013. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mustafa33 ***** válasza:

Második válaszoló, te szuper pacifista vagy ☺. Jogod van annak lenni. Úgy látom te cyber gyerek vagy, ezért felvilágosítlak, a bicska nem azért kell minden férfi zsebébe, hogy azt a kocsmában másnak a hasába nyomja (no Bicska Maxi ☻), hanem azért mert a bicska (zsebkés, nem pillangó vagy rambókés amit a flaszterhősök kedvelnek) az szerszám, aminek egy férfiembernél kéznél kell hogy legyen bármely váratlan (vagy elvárt) helyzetben. Mert a klasszikus férfiszerepben működő egyéntől elvárható, hogy ehhez ahhoz hozzá tudjon nyúlni ha kell, vagy csak egyszerűen tudjon a nőjének meghámozni egy gyűmölcsöt, estleg két gyereknek elosztani egy almát és más effélére (ne adj isten, hogy egy szerencsétlenül járt autóst kell kiszabadítani a biztonsági övből). Persze az sem baj, ha egy nő is tud bánni ezzel az univerzális szerszámmal.

A bicska milyenje, sokat el is árul a gazdájáról, ezért aztán nem mindegy hogy néz ki, mire van elsősorban szánva, hogy van karban tartva ...

2013. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon is igazad van :)
2013. jan. 11. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!