Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem merek fiú ismerősök/fiú...

Nem merek fiú ismerősök/fiú barátok "előtt" pisilni. Lányok, nektek volt már ilyen? Fiúk ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
az előttet persze nem szó szerint értem :D a vicc az az, hogy nyilvános wc-ben simán megy a pisilés, sőt akár az sem zavarna ha a barátnőim a fülkébe is bejönnének, de ha lakásban vagyok,vendégségben fiú ismerősnél vagy barátnál, annyira feszélyez h hallja, hogy inkább visszatartom... tudom h ez fóbia, meg h természetes dolog, nem tudom miért van ez... lehet ugy gondolom tudat alatt hogy a fiúk ezt is olyan dolognak érzik, ami nem olyan vonzó,nőies, túl intim ... ezeknek a srác ismrősökek meg nem merem bevallani, hogy "bocsi, mindjárt bepisilek, de kicsit hülye fóbiám van" :(
2015. jún. 13. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

A lányok is szoktak kakilni. Nyugodtan lehetsz őszinte magaddal és másokkal is. Max nevettek egyet. Rágalmazó, lejárató barát meg nem kell.

Amúgy meg a pasikat nem az érdekli hogy mi folyik, hanem hogy honnan és hogy lehetne a lyukat betömni.

2015. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs abban semmi ha elmész wc-re, ha meg kihallatszik, ott azért már gond van. :D
2015. jún. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, mit érzel. Én azt se bírom elviselni, ha lány hallja, hogy folyik, még nyilvános WC-nél se. Egyébként nagyon egyszerűen lehet kivédeni, ha nem mersz ezzel szembe nézni. (Bár nem tartom helyesnek elmenekülni a probléma elől, de tudom, milyen érzés és én se merek szembenézni vele.


Én mindig állva pisilek, ezért a testem pozíciójának változtatásával úgy tudok "célozni", hogy a WC-nek olyan pontját találjam el, ami nem csap zajt. De ülve is meg lehet csinálni. A WC-nek a szélére kuporogsz (vagyis nem ülsz rá rendesen, csak az egyik felére tamászkodsz), akkor is tudsz zaj nélkül pisilni. Néha van, hogy így csinálom, és előfordul, hogy elhelyezkedem így, mégis zajt csap a pisi, olyankor hirtelen visszafogom, hogy ne follyon továb, kicsit hátrébb mocorgok, és újra engedem, hogy follyon, és addig ismétlem, amíg zaj nélkül nem fejeződik be.

2015. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam, nem tudok, ha van valaki hallótávolságon belül.

Egy lakásban sok helyiség van, ha nem akarna magától elmenni, akkor elküldöm, hogy kérlek, nem akarom, hogy halld, ahogy WC-zek.

2015. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy mivel ezt még én is hülyeségnek érzem igy azt sem merem megmondani vagy mondani hogy "menj már hallótávolságon kivül" :D elvégre állna be senki a wc elé, de pl akármelyik szobában van hallatszik, igy csak az ajtót lehetne becskatni, de az már röhej lenne, meg ugye be se akarom vallani ezt a fóbiát
2015. jún. 13. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, a WC-nek vannak olyan pontjai amiket megcélozva szinte hangtalanul lehet brunyálni. Lehet hogy nevetséges, de pl. vendégségben, barátnőnél mindig így csinálom.


Elvileg lányként a WC-n ülve is meg lehet csinálni.

2015. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon mégis próbálkozz a természetességgel. Elég primitív kell hogy legyen valaki, ha ezen csámcsog.

Próbaképpen figyeld meg egy barátnődet, akinek nincsenek ilyen problémái. És rádöbbensz, hogy a) semmi se történik, b) senkit se érdekel.

2015. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy vannak olyan pontjai de csajként nehezebb eltalálni :( Még ha nem a vizbe megy, akkor is... jah amugy nincsen a világon 1 primitiv barátom se, semmi negativ tapasztalat nem ért, az kéne még csak, ez csak egy ilyen belső feszültség hogy "hallja h hogy, mennyit pisilek".. nem tudom megmagyarázni,kellemetlen :S
2015. jún. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!