Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Udvariatlanság lenne nem adni...

Udvariatlanság lenne nem adni az osztályfőnökömnek virágot ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nálam, hogy volt egy évig egy osztályfőnököm, mivel nyelvi előkészítőbe jártam egy középiskolában és erre is kellett egy osztályfőnök, viszont nagyon bunkó tanárnő volt. Nem szerette az osztályát, nem tett értünk semmit sem és ahelyett, hogy a fejlődésünket segítette volna, lerombolta az önbizalmunkat.

Ritka az a gyerek, aki szereti azt a tanárnőt, elvétve akad olyan, az is csak azért szereti, mert rokona.


VISZONT.


Én mindig szoktam adni virágot az osztályfőnököknek, de ezt a tanárt nem nagyon kedveltem.

Udvariatlanság lenne, ha nem adnék neki virágot?



2015. jún. 15. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Az ajándékozást évzáróra gondoltam, viszont szívem szerint nem adnék neki, mert nem érdemli meg.*
2015. jún. 15. 13:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk anno egész osztálytól kapott egy szebb csokrot o.fő pedagógus napon, máskor, pláne minden diáktól külön-külön nem.
2015. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
senki nem kötelez rá
2015. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!