Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Első látogatás alkalmával mit...

Mamóca kérdése:

Első látogatás alkalmával mit illik vinni?

Figyelt kérdés
Mit illik vinni, egyáltalán illik-e valamit vinni, első látogatás alkalmával egy lánynak a fiú szüleihez?
2015. júl. 6. 09:29
 1/9 mtke válasza:
78%
Én nem vittem semmit. Hacsak nincs valami alkalom szülinap névnap
2015. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha kedveskedni akarsz akkor az anyukának egy tábla csoki vagy bon-bon az apukának egy üveg bor.
2015. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Süss egy tepsi süteményt , máris belopod magad a mama szívébe, hogy házias vagy.
2015. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Virágot a nőnek.
2015. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én egy üveg bort vittem és egy cserepes virágot. A barátom pedig anyukámnak virágot apumnak saját fözésü házi pálinkát, és még öcsémnek is hozott tábla csokit.
2015. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. :)
2015. júl. 6. 09:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat számít a korod is.

Szerintem 25 alatt az ember még gyerek, így semmit sem kell vinni.

Az felett, meg valami apróságot. Pl egy ici pici virágot stb... Ha hivatalos vacsorár vagy meghívva akkor talán több, de ha csak beugrotok vasárnap délután akkor nem sok mindent.

2015. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Anyukának virágcsokrot illik, apukának szerintem nem muszáj semmit.
2015. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak "spontán" ott vagy, mert a fiú hazavitt, akkor semmit. Ha ebédre vagy vacsorára hívtak meg formális bemutatkozásra, akkor anyukának virágot, apukának valami piát.
2015. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!