Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit szoktatok mondani az...

Ti mit szoktatok mondani az elétek tolakodó idős néniknek?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy sajnálnám tőlük a helyet, hanem arról, hogy pofátlanul (és gyakran veszélyesen) másznak elém..

2015. júl. 11. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
"Mama a haláltòl nem lehet elsietni.." :D
2015. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Tessék csak menni, addig úgy sem lesz nyugdíj emelés, amíg nem tudok GDP-t termelni.
2015. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Lassan járj tovább élsz :)
2015. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Én középkorú vagyok, de nem az idős nénik szoktak elém furakodni, hanem a fiatalok.

Habár, ha jobban meggondolom, lehet, hogy idősek is szoktak, csak azt nem veszem észre, mert az időseket automatice előre engedem.

2015. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Buszon, villamoson általában én is előre engedem őket, mert jobb ha inkább bent ülnek, állnak, mint közvetlenül a kijáratnál, ahol általában csak lassítanák az egyébként gyorsabban leszálló fiatalabbakat..


De ma épp egy lottózóban álltam a sorban, előttem volt kb. egy lépésnyi szabad hely. A nénike aki megérkezésemkor még buzgón töltötte ki szelvényét, kifigyelte azt az helyet és pofátlanul befurakodott elém.. Ha már lottózóban szelvényt töltöget, akkor vegye a fáradtságot és állja végig a sort, mégha hosszú is. Szerintem.

2015. júl. 11. 20:26
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanoda tartunk, akkor miért kell sietni?

Vagy:

Érdekes, az előbb még alig tudott menni, most meg milyen gyors lett. Bámulatos a változás.

2015. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Gyógyszertárban mond, hogy: Csókolom, halál ellen nincs orvosság!
2015. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

#4

Nem csak középkorú, de képmutató is vagy.

2015. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Ezek a mai öregek milyen pofátlanok, bezzeg a mi időnkben még végig tudták állni a sort.

Vagy "csókolom, rosszul tetszett látni, a sornak nem itt a vége."

2015. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%

„Nem csak középkorú, de képmutató is vagy."

Tévedsz. Valóban előre engedem az idősebbeket, és valóban automatice. Mindig máshol jár az eszem, és ez teljesen önkéntelenül történik. De nézd meg egyszer, ahogy szállnak fel egy buszra az emberek: a legtöbben előre engedik az öregeket. Mindig akad egy-két bunkó fiatal, de ők vannak kevesebben, és épp azért tűnnek fel, mert azért még mindig nem az a jellemző.

Anyukám azt szokta mondani: megint elém ugrott oldalról egy bedrótozott, csámcsogó ifjú, és annyira szégyelltem magam.

2015. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!