Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit szoktatok mondani az...

Ti mit szoktatok mondani az elétek tolakodó idős néniknek?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy sajnálnám tőlük a helyet, hanem arról, hogy pofátlanul (és gyakran veszélyesen) másznak elém..

2015. júl. 11. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Elhiszem, hogy előre engeded az időseket... De ezzel ilyen nyíltan kérkedni, miközben a sablon megjegyzéseket teszel a többivel kapcsolatban, az tényleg elég képmutató. Ezen nincs mit vitatni.
2015. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Kérkedett a halál. :)

A képmutatás meg egyfajta hazugság, én viszont nem hazudtam.

Azt viszont bevallom, hogy gyerekkoromban elég csúnyákat gondoltam az öregekről, mikor át kellett adnom nekik a helyet, mert roppant lusta és kényelmes gyerek voltam. No de sebaj, nekem már most nagyon fáj a derekam meg a lábam, úgyhogy el tudom képzelni, milyen lehet öregnek lenni, de egyszer mindenki megtudja, ha megéri.

2015. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
"Asszonyom, en elobb itt voltam, en is odavarok, de ha megker, szivesen elem engedem." Mindezt oszinten Tiszta szivbol, udvariassan es mosolyogva.
2015. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Kedves kérdező, azt hogy érted, hogy veszélyesen másznak eléd? És hol? Közterületen, megállóban vagy boltban?
2015. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Milyen a veszélyesen tolakodó nyugdíjas, pl a táskámnál fogva visszaránt a buszról ( mindenki sorban várt a felszállásra, ő csak odajött a sor elejére, mert nyugdíjas), és elém mászik. Esetleg még a könyökét is beveti.
2015. júl. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Visszaránt??? Hol van ez, Pesten?

De sehogy sem értem. A boltban én sem engedem előre az idősebbeket, mert akkor sose kerülnék sorra, de a buszra szálláskor nem az a logikus, hogy az öreg menjen elöl? Úgyse indul hamarabb a busz, neki meg idő kell, míg leül, mert elesik, ha elindul a busz. Ráadásul ha felszállsz, és leülsz, úgyis át kell adnod a helyet neki.

2015. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Más a tömegközlekedés, és megint más a sorban állás.A buszon előre engedem meg átadom az ülést, de a sorban azért mindig visszaszerzem a helyet.
2015. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!