Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ruhában illik menni?

Milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés

Diákmunkát vállalnék, holnap 2 helyre is kéne mennem, de egyik sem "rendes" állásinterjú, csak megmutatják, hogy mi hogyan működik, mi lenne a dolgom ott. Az egyik árufeltöltő (diákszövetkezet segítségével), a másik szintén + eladó is egy kis üzletben (ezt magánúton intéztem). Tehát nem pl. irodai munka, vagy ilyesmi, de azért gondolom nem egy farmer-pólóban kéne odaállítanom. Viszont az elegánsabb felsőim szoknyával hülyén néznek ki, hosszabb nadrágból viszont csak farmerem van. Egy blúzom van, ami jó lenne esetleg szoknyával, de az ide túl "merev", " ünnepélyes" lenne. Ilyen esetben milyen ruhát ajánlanátok? Délelőtt még el tudok menni vásárolni is, de anyagilag viszont nem vagyok elszállva, így ezt csak végső esetben szeretném.


A ruhákról képet nem tudok küldeni, most épp nem vagyok otthon.


2015. júl. 26. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Farmer egy elegánsabb felsővel vagy blúzzal teljesen jó szerintem ilyen jellegű munkánál.
2015. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez komoly kérdés? Létezik fiatal lány ilyen szűkös ruhatárral? :D


Az árufeltöltős melóhoz gondolom adnak valami fehér egyenköpenyt, tehát mindegy hogy miben mész már a nulladik napon.


A kisbolti eladónál ott viszont nem mindegy, hogyan fogsz a vevő elé állni. Úgy menjél a bemutatkozásra, mint ahogy a vevő elé állnál. A főnök helyében én biztos ezt várnám el.

2015. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

(Azt nem írtam, hogy szűkös a ruhatáram, csak elegáns ruhákból nincs nagy választékom, mivel egyrészt számomra kényelmetlenek, másrészt általában fölösleges lenne.)


Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek!

2015. júl. 26. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
miért kéne kiöltözni vagy bármi elegáns ruhát felvenni? diákmunkázol, ráadásul pakolni fogsz majd, meg eladónak... te jó ég. miért ne mehetnél farmerban és pólóban??? abba menj amibe szoktál menni máshova is...
2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!