Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kis esküvőn, ahol a menyasszon...

Kis esküvőn, ahol a menyasszonynak is egyszerű ruhája lesz, mibe illik menni nőként?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Csinosan, de a menyasszonyt nem illik túlöltözni.
2015. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csinos alatt milyen ruhát értesz? Koktélruha? Vagy azzal már túlöltöztem?
2015. aug. 5. 22:27
 3/4 anonim válasza:
86%

Én mindenképp lapos, de mégis csinos cipőben mennék, hisz magassarkúban kényelmetlen táncolni és egy kis esküvőn elhagyható a magassarkú.

Kis táskát nyugodtan vihetsz. Ami még szerintem szolid és egyben elegáns, az egy blézer. Az egész szettünket feldobja. Kiegészítőket is természetesen viselhetsz, de ne sokat.

A fehér színű ruhákat mellőzd!

Viszont nincs tiltólistán a fehér színű nadrág/szoknya, ha azt élénk színű felsővel viseljük.

Aztán, nem illik feketében sem megjelenni annak ellenére, hogy a kisfekete az egyik legelegánsabb viselet. A fekete szomorú, gyászos szín.

Pirosba se, mert az a leggyakrabban előforduló menyecskeruhaszín. Valamint nem szabad se túlöltözni, se alulöltözni.


Ha nadrágban szeretnél lenni, én ilyesmik közül válogatnék:

[link]

[link]



Ha szoknyában szeretnél menni én ilyesmiket választanék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egy sima nyári ruha is megteszi, amin látszik hogy minőségibb. Szerintem a koktélruha már sok.
2015. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!