Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szomszédom irreálisan...

A szomszédom irreálisan nagyokat szokott büfögni és áthallatszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha nyitva van az ablak, egyszerűen áthallatszik. Ilyen 4-5 másodperces büfögések, nem túlzok.

Lehet, hogy valami gyomorbaja van, de nem értem, miért nem lehet halkabban. Szólni akartam neki ezért, de nem tudom hogy mondjam meg neki, olyan sértő ez az egész. meg miért kell valakitől ilyet kérni, már ez kellemetlen...


2015. aug. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsécs vagy, én biztos jókat röhögnék rajta:D. De csak óvatosan ha szólsz, mert valami betegsége van, akkor az elég kellemetlen lesz neked.
2015. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Üvölts át a falon hogy egészségedre! Csak meghallja és jó ciki neki.
2015. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki keserűsót, az helyrerakja a bendőjét.
2015. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyomtass ki a netről valami anyagot a böfögés gyógyításáról, és dobd be neki. Pl. ezt:

[link]

2015. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Gondolj bele mennyivel rosszabb lenne, ha egy elhangolódott zongorán kísérné a böfögéseit. Egyébként menj át hozzá és kérdezd meg, hogy ez mitől van és tudna-e rajta változtatni!

2015. aug. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy időben olyan helyen laktam, ahol az egyik szomszéd meg rendszeresen hosszan tartóan, öklendezve, undorító hangon okádott. Sose szóltam neki, mi a francot csinálhattam volna vele, üssem agyon? Nagyobb baj neki a gyomorbaja, mint neked az, hogy a nap 1440 percéből 1-2-ben az ő büfögését kell hallanod.
2016. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!