Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pincérek! Hogyan kezelitek a...

Pincérek! Hogyan kezelitek a részeg vendégeket?

Figyelt kérdés
Én is pincér vagyok és ma volt egy bődületes részeg fiatal asztalom, 15 fős. Több éves vagy akár évtizedes tapasztalatom is kevés volt, hogy zöldágra vergődjek velük.
2010. márc. 11. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a nagynéném nevében tudok nyilatkozni, aki gyakran számol be ilyen esetekről. Ő is vendéglátózik és gyakran van olyan, hogy részeg vendégekkel kell leszámolnia. Nagyon erélyes, határozott és ha úgy látja, hogy már primitíven viselkednek, akkor határozottan megkéri őket, hogy fejezzék be vagy távozzanak. Volt már olyan, hogy kiküldött embert az étteremből a viselkedése miatt.
2010. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez jó!
2010. márc. 11. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

15 fős?hát nem irigyellek!

A munkám során én is sokat találkozom részegekkel és nagyon sok gond van velük.Kritikátlanok,agresszívek,értetlenek.

Én a helyedben ott hagytam volna őket.Ha meg zűr van akkor sajnos rendőr,mást nem tudsz.Jó esetben kitessékelik őket és annyi.Inkább ezeket megelőzni kéne,és egy szint után nem kiszolgálni őket.Vagy ha kell a profit,akkor külön emiatt őröket alkalmazni,portát.

2010. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
Kib***nám mint macskát szarni
2010. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%

Énis vendéglátózom.Nálam senki se mer szarakodni,mert tudják,hogy kib*szkodom őket,mint ahogy az előttem "szóló" írta...

:D

2010. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!