Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, vagy kezelitek...

Hogy viselitek, vagy kezelitek, ha alapból hülyének néznek benneteket?

Figyelt kérdés
Ha úgy viszonyulnak hozzátok, beszélnek veletek, mintha eleve nem lennél beszámítható.
2011. máj. 8. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
idegesít.. hát én magamba szétoltom, de amúgy igyekszem kerülni, és ha már nagyon kimutatja, hogy mit is gondol rólam, flegmán odaszólok neki és elmegyek..
2011. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsírom magam... :D
2011. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nyugodtan válaszolgatok, és próbálok nem okot adni rá, hogy így gondolja.
2011. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokszor találkozom a helyzettel, nőként mérnöknek tanulok. Akad néhány férfi, akik azt hiszik egy nő nem érthet a számoláshoz, nem érthet az ilyen "férfias" melókhoz, nem tudhatja egyes szerszámokról, hogy még is mire jók stb. Szinte minden második héten befut valaki, aki lekezel, azonnal előjön az "úristen nőként mérnök??" stílussal. Édesanyám is mérnök, ő felkészített rá, hogy mindig duplán kell majd bizonyítanom mint egy férfinek, így már kezdem megszokni, és igyekszem bebizonyítani, hogy alaptalan a vád, sok férfi elbújhatna egyes női mérnökök mellett, így aztán van egyfajta bizonyítási kényszer rajtam (szerencsére általában jól sül el), amúgy nem az hogy rosszul esik, de mondok cifrákat magamban, hogy ez már megint mit képzel magáról... Nem bírom a nagyképű, beképzelt, lenéző embereket!
2011. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem volt részem ilyesmiben (remélem, nem is lesz), de ismerem már annyira magamat, hogy tudjam, eleinte biztos megpróbálnám bebizonyítani az ellenkezőjét, de egy bizonyos idő után sz*rnék bele és kerülném az illetőt.
2011. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen mar (pl. mikor a biztositotol hivott egy no) es en megmondtam neki, hogy ne nezzen hulyenek. Regen hallgattam, magat martam belulrol ilyen helyzetben, de mar nem. Ha valaki lenezo, flegma, en is olyan leszek, mert nem erdemli meg a tiszteletet. Az erdemli meg az alapveto tiszteletet, aki a masiknak is megadja. Ha nem, probalom kerulni, ha pedig nem lehetseges, akkor az o stilusaban osztom ki. Persze mindenkinek lehet rossz napja, de az ember erzi, ha hulyere veszik vagy csak az illeto rossz kedveben van eppen. Ha valaki sorozatosan ilyen, masoknak beszol, akkor teljesen nyugodtan lehet neki szolni. Csak az egeszben az az erdekes, hogy az ilyen lenezo, kritizalo emberek szoktak a legjobban megsertodni a kritikan.
2011. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó ha tudjuk. Nem annyi vagyok amennyire tartanak.

Az is gyakori eset,aki nagyra tartja sajátmagát,rendszerint kisebb annál. Akinek valóban lenne mire büszkének lenni az szerény és nem taszi. pl.: Newton válasza: "Csak annyit tudok,hogy semmit se tudok" (az ismernivalóhoz képest)Jó példa van a Bibliában is: abúza lehajtja a fejét a kalászát,mert tele van . Van benne érték. A konkoly felemeli,mert üres.

2011. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!