Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kiteszed a kokárdát? Miért/mér...

Kiteszed a kokárdát? Miért/mért nem? Nemet, kort is légyszi!

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
42%

Nem teszem mert nem érdekel az egész.

25/L

2010. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
51%

nem tettem ki, alig voltam kint, pár száz métert mentem, ahhoz pedig nem fogom előkeresni

19/L

2010. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"nem, mert semmilyen politikai balhéba nem akarok keveredni. ami most Mo.-n van, annak semmi köze ehhez a történelmi örökséghez. Petőfi is inkább visszament volna az ágyba, párnák közé meghalni, ha tudta volna, mi lesz ebből az országból..."

Nagyon szomorú, amit mondasz. De-hallgatva a gyűlések szónokait, meg tudva azt, hogy egy parlamenti párt nem megy el az állami lobogó felvonására, csak mert másik van kormányon, meg hogy ki-kivel nem fog kezet- szerintem igazad van!

2010. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
11%
Nem teszem ki soha többé,mióta a Fidesz azzal,hogy április végéig viseleték tagjai,ami CSAK március 15-nek szól,LEJÁRATTÁK A NEMZETI SZIMBÓLUMOT!
2010. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
59%

a suliba kikell rakni

így énis kiraktam

am 16 vagyok

2010. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
60%

"nem, szerintem fejbe kéne lőni azt aki büszke rá hogy magyar===> ez így van"


Mi ez az uszító, soviniszta magatartás?!

2010. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
A fejbelövős válaszolónak üzenem, hogy őt kéne fejbe lőni, nem azt, aki büszke arra, hogy magyar.
2010. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

mi az hogy nem érdekel? : Nem teszem mert nem érdekel az egész.

25/L


Amúgy meg a véleményem az, hogy aki nem megy el szavazni, az fogadja el a diktatúrát! Mert még ennyit sem volt képes tenni a jobb létért.

2010. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Nem tettem ki, mert itt Londonban ha p-f-z -re festeném magam és pucéran rohangálnék, az sem érdekelne senkit. De azért én még tudom, h magyar vagyok. Szerintem Magyarországon nem nehéz -mármint konkrétan nem a mostani helyzetre értem, bocs- magyarnak lenni, mert csaknem mindenki az. A büszke magyarokról vhogy mindig a határon túl élő magyarjaink junak eszembe (Nagymagyarország), akik tudjuk, milyen áron és körülmények között kitartanak magyarságuk mellett. 30L
2010. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem, a Fidesz miatt nem.
2010. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!