Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem kapcsolja le néhány...

Kovács Laci 88 kérdése:

Miért nem kapcsolja le néhány ember maga után a WC világítást?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy valakik szarás után felkapcsolva hagyját a villanyt a WC-ben. Ez ezért van, hogy fel tudjak készülni a rám leselkedő veszélyre, ha megyek pisilni? Hogy okádékbüdös lesz majd nekem? De van olyan is, hogy úgy felejtik. De azt látni, hogy siet, vagy ilyesmi. De azt is látni, amikor direkt hagyja úgy. Tanultam illemtant, de nem volt ez benne. Kérem aki erről tud valamit, írja meg!

2015. okt. 13. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Lusta, elfelejti, ha nem az ő wc-je akkor nem érdekli a villanyszámla.

Melóban nekünk akkor megy a légkondi ha fel van kapcsolva a villany, ott van értelme úgy hagyni.

2015. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem illemtan, hanem energiapazarlás.
2015. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
automata erzekelore senki sem gondol? itt is igy van.. bemegyek, erzekel, es 10 perc utan kapcsol csak le...
2015. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú! Köszi a felvilágosítást! Értem. Voltam már én is olyan helyen, hogy a szagelszívó egyszerre működött a lámpával. Valami panzió volt. Ott megértem.

Az érzékelős megoldás a legjobb szerintem is. Mint a kocsmákban is. Automata fel és lekapcsolódik. Ott mondjuk mozgásérzékelős. Köszönöm a hozzászólásokat!

2015. okt. 13. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert pisis/kakis a keze. Még ha le is törölte, akkor is maradhatott rajta egy kevés. És lehet, hgy a következő vendég már az ajtóban toporog.
2015. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Vagy mert az utána következő azt gondolja, hogy pisis/kakis kézzel kapcsolgatta a villanyt, szóval inkább hozzá sem nyúl (égve hagyja).
2015. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!