Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért mennek annyian el...

Miért mennek annyian el alkoholizálni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy tűzijáték telep árából egész éjjel részeg vagyok és vidám a tűzijátékot meg 1 percig csodálhatom azt csá.
2015. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bulizni mennek.
2015. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és hogy jött az ivás?

az ivás árából vehetek egy értelmes könyvet ami nem pár óráig tart

2015. dec. 27. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj csak...Arról beszélünk, hogy te mit szeretnél vagy, hogy én? Mert én szilveszterkor nem egy könyvet olvasgatni. (Bár van pár amit jövőre ki szeretnék olvasni.)

Ha te azt szeretnél Isten áldása rá. Én meg bekarmolok, mint a szemét, mert 1x (na jó 3x) egy évben megengedhetem magamnak. Én így búcsúztatom az évet.

2015. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig eljárok alkoholizálni, nem várok vele Szilveszterig.

Olvasni meg ingyen szoktam, újságot a törzskocsmámban :), könyvet a könyvtárból, egyebet az internetről.

2015. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy tradicionálisan alkoholista ország. Ahol buli van, ott részegek is vannak. A társadalom azt sulykolja beléd, hogy menj bulizni szilveszterkor, ilyenkor még a szokásosnál is elfogadottabb a fekve hányás, mert "ünneplünk" (hogy mit, azt nem tudom, mert minden nap egy új év kezdete). Ennyi a képlet, nem kötelező részt venni benne.
2015. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor valójában az óévet búcsúztatjuk és az újévet köszöntjük, erre iszunk, csak sokan túlzásba viszik.
2015. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
+1 ok az ivásra :D
2016. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!