Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlen viselkedésnek minősül...

Illetlen viselkedésnek minősül, ha közterületen, teszem azt buszállomás, egy köztéri pad stb. a barátnőm ráül az egyik vagy mindkét combomra vagyis beleül az ölembe?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy elfogadott vagy illetlen viselkedésnek számít az, ha barátnőm mondjuk a buszállomáson beleül az ölembe. Mert ugye ha a saját fenekére ülne le, felfázna. Nem arról van szó, hogy szemből beleül az ölembe és ott, mondhatni "lovagol" rajtam, hanem csak az egyik lábamra a ráül, miközben a két lába az én két lábam közt van, avagy háttal vagy oldalról ráül a két, összezárt combomra, én pedig megfogom a hátát, hogy hanyatt ne essen. Ez illetlen viselkedésnek minősül?

2016. febr. 7. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Sőt.

Jó lenne látni ilyet is :D

2016. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt sokkal aranyosabb mint azok akik már szinte szopják egy más fejét.
2016. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Értem. :) Köszönöm a válaszod. Esetleg megtudhatnám a korod és a nemed? :) Mi (barátnőmmel) 17 évesek vagyunk.

UI.: Megkérnék mindenkit, aki válaszol, hogy a korát és a nemét is írja le a "statisztika" miatt. Köszönöm. :)

2016. febr. 7. 14:40
 4/21 A kérdező kommentje:
Mi is szoktunk csókolózni, bár nem szoktuk "szopni" egymás fejét. :D Általában oda szokott bújni hozzám, átkarol a derekamnál én pedig átölelem a vállánál és mikor épp úgy van, akkor adunk egymásnak pár csókot. :)
2016. febr. 7. 14:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#2


Én 20 vagyok a barátnőm 21

2016. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ha nem vadultok nagyon.
2016. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. válaszoló. :) Nem lenne itt vadulásról szó, csupán leülne az ölembe, a fent említettek szerint. :)
2016. febr. 7. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha már az öledbe ül, akkor legalább bújjatok össze, és csókolódzzatok... erre írtam, hogy azért ne vaduljatok közben.
2016. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értelek. :)
2016. febr. 7. 15:07
 10/21 anonim ***** válasza:
40%
Ne folytasd, már így is feláll :D
2016. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!