Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikor a közelben nincs szemete...

Mikor a közelben nincs szemetes és ha dohányzol eltaposod a csikket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
attól, hogy lebomlik még ronda látvány...
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ~OnLány~ válasza:
43%

Nem valami szép látvány,ha szanaszét hevernek a csikkek.


És kultúrátlan az,aki eldobálja,mert nincs figyelemmel a környezetére és azokra sem akik nem dohányoznak.

2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
9%

#6 27F


Miért dobjam el, ha ki is dobhatom?

"Az intelligens ember nem szemetel,

a többieknek pedig tilos". :-)

2016. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

Mint mondtam, szarok rá.

Vegyétek úgy, hogy munkahelyet teremtek egyel több közmunkásnak legalább. Én így járulok hozzá a társadalomhoz és harcolok bőszen a munkanélküliség ellen.

2016. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kultúrember zsebhamutartót használ:

[link]

[link]

2016. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan csak alkalmi dohányos vagyok, de azért válaszolok.


1. Ha kimegyek cigizni (szórakozóhelyről, lakásból, étteremből, stb.), akkor biztos, hogy van kint hamutartó, így abba dobom.

2. Ha épp utazok valahová, akkor a kezemben tartom a csikket, amíg nem lesz útközben egy kuka. Ez a hatalmas, erőt próbáló feladat jellemzően azt jelenti, hogy kemény 30-40 másodpercig kell maximum cipelnem a csikket. Aki ennyit nem tud megtenni, arra a villamos szabja rá a rövidnadrágot.

2016. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen,eltaposom!
2017. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!