Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez csak lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak lelki szemetes?????

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány aki bejön, de jelenleg én most nem neki. Van neki valakije akibe szerelmes, ezt megosztotta velem. Van értelme ovább is barátok maradnunk? Mert én többet is szeretnék tőle barátságnál, és ezt tudja is. Szerintetek csak lelki szemetesnek használ???

hadjam a francba az egészet, vagy maradjon minden így és ha majd úgy fordul a dolog akkor összejövök vele? Mert egyépként bejövök neki. De most van valaki akibe szerelmes.



2012. dec. 24. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szemetes vagy, hanem vésztartalék
2012. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talonba tett.
2012. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez a "Bejössz de most másba vagyok szerelmes" duma sosem jelent jót...ha szakít akkor téged fog keresni a problémáival...és vagy az lesz a válasza rád hogy "Most szerelmi bánatom van" vagy "Bejössz de nem vagyok szerelmes" ....és ha netán összejöttök akkor meg elhagyna egy másik pasiért akibe szerelmes...szerintem
2012. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba, keress olyan lányt, aki csak téged szeret.
2012. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!