Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyarország leggazdagabb...

Magyarország leggazdagabb emberei mint fogyasztók, mit hol merre vásárolnak?

Figyelt kérdés
A kérdésre a választ marketing szempontból kellene megközelíteni, hogy a leggazdagabbak mi alapján illetve hol vásárolnak?
2008. szept. 21. 17:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
92%
hát nekem van egy ismerősöm, a vérében is pénz folyik, mégis tesco gazdaságos cuccokat/kaját vásárol. minél több pénze van, annál inkább kakirágó és zsugoribb...
2008. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Marketing szempontból egy bizonyos rétegnél illetve egyes szakmák képviselőinél (bankár, bróker, politikus :), stb) biztos hogy beszámít a státuszszimbólumot képviselő tárgyak vásárlása. Például óra: Rolex, Omega, autó: Mercedes, Audi, Bentley, öltöny: Boss vagy vmi felkapott tervező. Ezek viselése, vásárlása üzenetet hordoz magában, egyfajta önreklámozás, hogy ki mit engedhet meg magának. Ezt ők értik, legalább van miről beszélgetniük.
2008. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
58%
Ők nem vásárolnak,hanem vásároltatnak!!!
2008. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az en fonokom nagyon gazdag ember(33eves),markas cuccokban jar,de nem rongyrazo,ahhoz kepest hogy fiatal,itthonrol vasarol,persze sokat utazik kulfoldre de azert megnezi hogy mit vesz nem szorja a penzt(nem fosveny),lattam rajta Metros pulcsit is es szivesen leul velunk a muhelyben zsiroskenyerpartira hagymaval.Es ha Svajcba megy mindig hatalmas csokikat hoz nekunk.
2008. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy az átlag ember azzal vigasztalja magát, hogy a gazdagok szarrágók, zsugorik, szar az életük, boldogtalanok, és sznobok, akik mindenre csak fintorognak, ami nem kerül 10-szer annyiba, mint a tömeg cikkek... Ugyanolyan emberek mint bárki más. Köztük is van szarrágó is, meg normális is, ugyan úgy, mint az átlag halandók között. Van olyan vásárlóm, akivel mindig nagyon segítőkész vagyok, berakom az autójába, amit vásárolt, egy csomószor engedek neki az árból, de ha 2995-ért vásárolt, akkor megvárja az 5 forintost. Ugyanakkor van olyan vásárlóm is, aki tudja, hogy mindig 100 forintra kerekítem le neki az árat, mert tényleg sokat vesz, és dob hozzá egy 100-ast borravalónak. De erről pincérek tudnának igazán mesélni. Nagyon sok féle ember van, függetlenül az anyagi helyzetétől.
2010. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!