Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ballagásra a szülő adhat e...

Ballagásra a szülő adhat e egy csokor virágot a fiának? Illik e? És milyen virágot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdhogy nem kötelező virágot adni ballagáskor.
2016. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:

Alap ballagáskor, hogy a legtávolabbi meghívott rokon is ad egy csokrot a ballagónak, akár srác vagy lány, nem hogy a szülő... Szülőknek általában szinte kötelező, mivel azzal a csokorral menetelnek...


A virág pedig legyen szép, mivel a srác úgyse fogja nézegetni alap esetben, így egyszerűen az ünnepélyen kell vele pózolni..

2016. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2016. márc. 28. 12:06
 4/8 San Bernardo ***** válasza:

Szerintem igen.

A virág nagyon régi és általános köszöntés.

Persze, ne rózsa vagy ilyesmi legyen, szerény, egyszerű (pl. mezei virág) csokor nagyon is jól esik, és nincs semmi gáz.

2016. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bukfenc78 válasza:
Én fiúként nem örültem a virágoknak. Felénk kezd elterjedni az a szokás hogy egy csokor sört adnak(főleg a barátok). Egy szép golyóstollnak tuti jobban örülne.
2016. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, sőt sztem illik is. Hogy milyet, az már a srác ízlésétől függ. Amikor öcsémnek néztünk virágot, akkor direkt vmi olyat kerestem, ami nem csajos (szóval nem rózsaszín meg világoslila meg nincs rajta csillámos szalag meg nagyon leomló virágok stb). Egy fehér-kék virágos csokor lett belőle kék csíkos szalaggal.
2016. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyan hülyén éreztem volna magam virággal a kezemben, hogy rögtön meg is szabadultam tőle, inkább ballagtam anélkül a többiek között, akik meg ott szorongatták szerencsétlenek.
2016. ápr. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én kifejezetten élveztem férfi létemre. Egyébként is szeretem a virágokat. Nincs jobb érzés, mint egy királyliliommal ballagni :)
2016. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!