Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idősen házasodó párbak szokás...

Idősen házasodó párbak szokás nászajándékot vinni? És ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Rokonok most házasodnak (40-50 év körül vannak) Én csak a huszas éveimet taposom, így nem igazán tudom illik-e nászajándékot adni ilyenkor vagy sem. Pénzt biztosan nem szeretnék, mert kellemetlen lenne nekik elfogadni tőlem és nem nagyon tudom egy ilyenkorú párnak, akik már rendelkeznek egy berendezett élettel mit lehetne adni.

#nászajándék #idős házasság
2016. márc. 28. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
HA valakik összeházasodnak, akkor szokás ajándékot adni, a koruktól függetlenül.
2016. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából itt a MIT? kérdésen van a hangsúly
2016. márc. 29. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Én valami értékesebb könyvet adnék, ami érdekelheti öket, pl egy képes utikönyv, egy CD-t a kedvenc zeneszerzöjükkel, vagy kedvenc számaikkal, esetleg valamilyen szebb fényképalbum, vagy valamit, ami a hobbijukhoz kapcsolódik.


Többet akkor tudnék ajánlani, ha tudnám, mi érdekli öket általában.

2016. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!