Szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés

Mikor bemegyek egy ruhás boltba akkor olyan ruhákat veszek meg amik nekem tetszenek,az ízlésem alapján.

De a mindennapokban nincs sok ötletem,hogy tudnám őket párosítani egymáshoz,tehát nincsennek outfit ötleteim.Ezért leszoktam menteni képeket ahol ruhák vannak pl.Lana Del Rey-nek egy képét,és abból inspirálódok úgymond.

Szerintetek ez azt jelenti,hogy nincs saját ízlésem úgymond?

Köszi a válaszokat.



2016. márc. 29. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Átvitt értelemben mondhatjuk, hogy nincs ízlésed, de ez kicsit félrevezető. Ebben az értelemben az ízlés egy csomó tudást jelent. Anyagfajták, minták, színek harmóniáját, rajtett értékek kiemelésének módját és számos más "apróságot". Ezek nehezen megfogható dolgok, mert sok minden együttes ismerete kell hozzá, pontosabban az ismeretek alkalmazásának tudása. Egy részüket az ember kiskora óta tanulja (szüleitől, otthoni környezetből, stb.), más részüket az iskolában, megint mást speciális képzéssel (de ez már inkább a kreativitás kategóriája).

Amit ízlésnek nevezünk, tehát fejleszthető, javítható célirányos tanulással, általános művelődéssel.

2016. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gond, amennyiben Lanától veszed az ötletet, akkor végképp nem.
2016. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem gond.
2016. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!