Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Olyankor mi a teendő mikor a...

Olyankor mi a teendő mikor a csoportvetzető a fönökasszony besugoja? és ki akar csinálni egész nap csesztet. és kétszinü hazug. Csak neki hisz egész nap les hogy mit csinálok bejár panaszkodni már nem birom.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Építs ki magadnak is egy ilyen besúgóhálózatot, csak ő erre az egyénre fókuszáljon. Mindenki hibázik valahol, talán ő is, így be lehet fújni őt is.

Nálunk is ez megy: egy kiépített spiclihálózatban dolgozom, sajnos...

2016. ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ez van (közszféra)
2016. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már eljöttem 4 hónapja az illető is elmegy mert kiderültek a rossz dolgai
2016. szept. 20. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pont tökéletes kérdés, rákerestem a "besúgó" szóra. Nálunk is ez megy, de rájöttem, hogy csak a buta ember súg be, ráadásul olyat, ami nem igaz. Én is távozni készülök, ez a tyúk meg a jövőben más alá fog kavarni (mint ahogy korábban is tette).
2017. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!