Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy fajulhat el eddig egy...

Hogy fajulhat el eddig egy konfliktus?

Figyelt kérdés

Komolyan ez a megoldás? Lényegtelen hogy min ment a vita...


[link]



2016. ápr. 23. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamu, ezért nem írom le, amit gondolok. (na jó mégis, remélem nem bántok meg senkit. De külső alapján egyik alakkal sem szívesen barátkoznék. Tudom felületes vagyok).
2016. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne az a megoldás, hogy megverekednek? Az erőszak az egyik legalapvetőbb vonása az emberi természetnek, nem kellene úgy beállítani, mintha csak arról lenne szó, hogy néhány suttyó nem tud rendesen viselkedni.
2016. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En sem ertem miert mondjak, hogy az eroszak nem megoldas. Termeszetesen nem ninden esetben az, de vannak helyzetek ahok igenis az a legjobb megoldas, hogy verekedes utjan intezik el. Termeszetesen a videon nem tudom mirol ment a vita, de az elso kommentelovel egyet ertek nem szivesen baratkoznek veluk.
2016. ápr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!