Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok ember mondja azt hogy...

Sok ember mondja azt hogy ''baléba bombombá''?

Figyelt kérdés
Szerintem csak én vettem észre, viszont ez tisztázásra szorul. Eddig csak 2 embertől hallottam, így mindegyik magyar volt. Ez valami mindenki belső rejtett szokása? Ti is hallottátok hogy valami ezt (vagy hasonlót) affektál vagy csinál? Ez valami nyelvtörés? Ha igen, szerintetek miért? Lehet hogy az Illuminati egyik közmondása amit a népen terjesztenek.

2016. máj. 15. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam.
2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy az Illuminati egyik közmondása amit a népen terjesztenek."


Igen ,ez a titkos gyíkembereknek a párzásra való felhívása.

2016. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hallottam, bár a környezetemben élő emberek nem retardáltak...lehet ezért.
2016. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah igen, elfelejtettem tisztázni hogy HErBY-től hallottam az egyik videójában, a na, szóval után a másikat pedig egy vidéki parasztgyerektől aki az iskolánkba szokott bejárni Rapostóváradról ami 5 kilométerre van Ceglédtől. Nem is tudtam egyébként eddig hogy ennyire el van terjedve, lehet hogy kódolva reklámozzák mint a hazugságot. Ezért van ilyen Illuminati érzése az embernek.
2016. máj. 15. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, nálunk pl. így üdvözlik egymást az emberek. Néha szokott lenni baléba bombombá fesztivál is, évente 365-ször, és négyévente egy szökőnap van csak, amikor nem tartjuk. De olyankor meg a többség megünnepli a hivatalos antibaléba bombombá napot, amely alatt félholtan fekszünk egymáson szanaszéjjel, és pihenjük kifelé a hosszú fesztivállal töltött időszakot.

Asszem jövőre vagy jövő év után fogunk majd tartani népszavazást az évenkénti három-tíz szökőnap bevezetéséről. Még nincs megállapodás a pontos mennyiségben, mert nem sok idejük van honatyáinknak az efféle dolgok megtárgyalására, sok idejüket elveszi a baléba bombombá fesztivál szervezése.

De most már mennem kell, mert kint már nagyon baléba bombombáznak a népek, nem akarok kimaradni a buliból.

2016. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az Illuminatiból kerültél ki hazugságterjesztésre. Egyszer elmegyünk, leverjük ezt a titkos organizációt, de mielőtt felégetnénk a bombombá fesztivált, köszönj nekünk mert bombát már lesz.
2016. máj. 15. 22:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezzel referenciát adtok a hajdani vezetőtökre, Bombat Marlesre, aki a tengeren föld nélküli országán legfeljebb 2000 főjével ölt meg embereket mint teljhatalmú diktátor. Ő perdig Benito Mussolini! Ezt nem fogjuk hagyni! Leleplezzük az összeesküvést!
2016. máj. 15. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Az MTA-n még nem hallottam...
2016. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hszilard76 válasza:
Hmm...
2016. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!