Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Esti baráti vacsora esetén...

Esti baráti vacsora esetén milyen vacsorát illik adni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy rendelnék egy pizzát és utána meg még ennénk egy kis süteményt, vagy ilyesmi, desszertnek.


Meg vennék egy cola-t meg egy sprite-ot üdítőnek.


(2-en leszünk csak, szóval egy családi pizza elég kell, hogy legyen, gondolom. És megrendelem az érkezése előtt 10 perccelre.)



2016. máj. 30. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szuper! Kihűlt pizza, olyan ízben, amit esetleg nem is szeretek, aztán esti sütikézés egy haverral kettesben.. hát hallod...
2016. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pizzarendelés előtt kérdezd meg a barátodat is, hátha nem szereti. Tartalékban legyen otthon néhány pár sütnivaló kolbász vagy virsli.
2016. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sima sajtos pizzára gondoltam. Akkor mikorra rendeljem, hogy ne kelljen egyedül hagyni?


A sütizéshez nem ragaszkodom, de jobb ötletem nincsen. :/


Van esetleg valami más ötletetek? Chips? Pop-corn?

2016. máj. 30. 21:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: virsli, kolbász, ilyenek nem játszanak mert muszlim.
2016. máj. 30. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Halal étteremből rendelj vacsorát, ma már egyre több van mindenfelé.

De legjobb ha megbeszéled a barátoddal, hogy mit szeret.

Az iszlám étkezési szabályok legalább olyan szigorúak mint a kóser étkezési szabályok, de nagyon sok muszlim van aki lazábban kezeli ezt a kérdést.


Gyümölcs lehetőleg legyen.

2016. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!