Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A bicikliparkolóban kicserélté...

A bicikliparkolóban kicserélték a lámpámat egy rosszra. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A gumis piciklilámpám van, amit rá lehet hurkolni a kormányra - sokaknak van manapság ilyen. Nem drága cucc, nem hittem, hogy bárkinek kellhet, ezért nem szoktam levenni róla (500 Ft a piacon). Meg egy évig nem is volt ilyen problémám, és azt hittem, hogy nálunk kultúremberek laknak. Ma viszont valakinek lemerült a sajátja, és a legjobb megoldásnak azt látta, ha egyszerűen kicseréli az enyémre. Milyen megoldást javasoltok? Ez egy kisebb vonatállomáson levő bicikliparkoló, tehát elvileg a tettes is ott szokott parkolni. Nem a pénz zavar, hanem meg kéne tanítani annak a pärasztnak a jómodort. (NSajnos nem vagyok nagydarab sem, szóval a nyílt konfrontáció viszonylag korlátázott), de szeretném megleckéztetni a kis tetvest. ;) Mit javasoltok?

2016. jún. 15. 20:32
 1/3 PresidentEvil ***** válasza:
74%
Semmit sem tehetsz, ami megérné. Költs el újabb 500Ft-ot egy másik lámpára és ezentúl vidd magaddal. Az ilyen pitiáner szemétládákat, akik képesek egy ilyen kis sz*rt ellopni, ott helyben fejbe kellene lőni, de hát mindannyian tudjuk, hogy nincs igazság a földön :)
2016. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakj alá aknát :DDDD
2016. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, azért csak fejlődik a világ! Az én időmben még csak simán ellopták, te meg kaptál helyette egy rosszat. A jót nézd, ne a rosszat :D
2016. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!