Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Allasinterju rovidnadragban?

Allasinterju rovidnadragban?

Figyelt kérdés

Igazabol ilyen szettre gondoltam:

[link]


Nem merek hosszunadragot huzni ebben a melegben, mult heten vizsgazni (2 orakor) hosszunadrag ingben mentem es masnapra tele volt melegkiutessel a nyakam, a mellkasom, a hatam es a fenekem/combom...a villamoson csukva voltak az ablakok es nagyon leizzadtam, igazabol felek most is, hogy kiuteses leszek utana de 11-re megyek, nem kettore...szerintetek?:/



2016. jún. 30. 17:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hm akkor marad a hosszu:)
2016. jún. 30. 20:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de mi a különbség, ha a nadrág szára max. 40 cm-rel hosszabb? Ettöl még az ing, zakó ugyanolyan meleg. Az általad említett testrészek ugyanúgy beizzadnak akkor is, ha a nadrágod rövidebb.


Emellett ha kiüteseket kapsz a melegtöl, akkor ennyitöl is fogsz, csak kimondottan hülyén nézel ki rövidnadrágban.

2016. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
33%
Undorító, hogy attól függ hogy valakit felvesznek-e a munkára hogy milyen ruhában van, nem pedig attól hogy hogyan szerepel az állásinterjún...
2016. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hat azert nem undorito:) mert gondold el, odaallitasz egy melegitobe meg egy rongyos folsobe az nem azt arulja el rolad, hogy igenyes vagy magadra:D


Marmint ez egy fajta formalitas. A temetesen is szepen vagy feloltozve, nem pedig trening cuccba:D persze nyilvan mindenki jobban szeretne kenyelmes lenni, de hat ami kell az kell:)

2016. júl. 1. 10:06
 15/15 anonim ***** válasza:
47%

Jaaaa, hogy te is beállsz a sorba? Akkor sülj is meg a hosszúnadrágban...

Nem hiszem el, hogy az egyetlen válaszoló aki megmondta, hogy a teljesítményt kellene számításba venni nullára van pontozva...

Komédia ez a társadalom amit kreáltunk magunknak. A komfortérzet és a praktikum, az időjárás mint elsődleges körülmény a háttérbe szorult néhány blőd szabály miatt. Magunkat verjük béklyókra.

2016. júl. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!