Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy is van ez a lányoknál?

Hogy is van ez a lányoknál?

Figyelt kérdés

Látok itt egy csomó szerencsétlent (nem balf**** értelemben), aki még életében nem csókolózott, vagy épp még szűz, és FIÚ/FÉRFI. Erre mindenki oltogatja, hogy ,,Húúú, mekkora lúzer vagy!'', meg ,,Itt akarod megtudni, hogy milyen érzés csókolózni?'' Volt már ilyen is... De amikor egy még idősebb lány írja ki ugyanezt, akkor semmi gáz és segít mindenki. Ez tök jó, de a másik nemet miért kell beoltani? Nekik mivel cikibb?


Sőt! A suliban is láttam már többször olyat, hogy a lány egyszerűen nem hagyta élni a srácot, akinek a csaj nem is tetszett egyáltalán és nem akart tőle semmit. Persze a csaj állandóan próbálkozott nála nagyon feltűnően, és a fél suli tudott is róla. A fiút meg mindenki melegnek titulálta, beszólogattak neki jó hangosan bármerre ment, pedig azelőtt teljesen normális volt. xD

De ha egy fiú nem hagyna nyugtot egy lánynak, akkor mindenki menne, hogy összeverje, meg mit tudom én.


Akkor most hogy van ez?



2016. júl. 11. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Azért ,mert nekik havonta megjön.


Mi ilyenkor otthon ,Kazahsztánba kiküldjük a sivatagba ,hadd bodoguljon. Nem foglalkozunk vele ,inkább tenyésztjük tovább a tevéket. Amúgy hazámba egy híres neves kutató Dr. Nurzhan Kurlaklejev be is bizonyította ,hogy az asszonyoknak kisebb az agyuk és butábbak.

Áldott vezetőnk Nurszultan Abisuli Nazarbajev ki is tüntette.

2016. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Egyes vagyok ,amúgy viccen kívül:


Azért mert sok ribi és rohadt álszentek. Ha azt csinálja velük egy fiú ,amit ők csinálnak a fiúkkal akkor még ők a szemét szarok...(személyes tapasztalat)


Ha egy fiú szeretne szexelni akkor a lány "még nem áll rá készen" és inkább hónapokat vártatja ,hogy "megbizonyosodjon" róla ,hogy "kihasználni akarja". De ,ha egy fiú akar várni akkor már megint ő a hibás ,MERT:


1.) impotens ,2.) homoszexuális ,3.) van más valakije ,4.) jehova tanú.....


És inkább megcsalják...


Szóval ennyit erről.


https://www.youtube.com/watch?v=cZaJYDPY-YQ

2016. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az egyes nagyon jó. :DD

Amúgy igaz. (Y) De azért ehhez az egészhez milyen értelmi "szint" kell? Azt még meg is érteném, ha pár ember csinálná, de amikor ezt láttam, hogy még a fiú volt a hibás, mert nem tetszett neki egy amúgy ronda csaj...

2016. júl. 11. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "lányokkal", se a "fiúkkal", hanem egy bizonyos értelmi szint alatt. Ott bizony bármi történhet.
2016. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok:


Nos ,igen kérdező.

Itt ,ha egy olyan lánnyal nem jön össze akivel soha az életébe esze ágába nem jutna ,akkor még ő a szemét. Mert a ő nők "mindent megkaphatnak". Ezt a gondolat menetet köszönhetjük a női felsőbbrendűséget hirdető neo-feminizmusnak. Tehát egy dolgot szó szerint erőszakkal akarnak ráerőltetni az emberre (férfira). Ez természetesen nem a női nem "oka" ,mert egy biológiai nem és egy szexuális orientalizmust képtelenség egy kalap alá venni. Itt a felsőbbrendűség érzete váltja ezt ki ,amiről a feminizmus tehet.

2016. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kellene általánosítani. Azért mert van egy elenyésző agresszív kisebbség, az még nem jelenti azt, hogy a többiek is olyanok. Akár fiúkról akár lányokról legyen szó. Akadhat még néhány hangos "támogatójuk" is, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki úgy gondolkozik.


Az embernek meg kell tanulnia kikerülni az abnormális egyéneket és megvédenie magát. Meg hát némi összefogás sem ártana. De amíg kamasz valaki, addig elhiszi, hogy akinek nagyobb a hangja azzal van a többség. Pedig a többség az, aki némán és megfélemlítve hallgat, vagy bedől és arra hajlik, amerre épp manipulálják, mert már gondolkodni is elfelejtett.


Egyébként miért nem mondja az ilyen lánynak a srác, hogyha száz évig zaklatnál, akkor sem kellenél. Végső esetben másik osztály vagy másik iskola is szóba jöhet. (Mondjuk engem is volt, hogy zaklatott valaki, és a tanáraim is jócskán benne voltak, mert még mellé is ültettek. Fiatal voltam, nem mertem szólni, de szerintem kifelé is nyilvánvaló volt a dolog. Merni kell a tanárral beszélni ilyen helyzetben.)

Akiket zaklatnak, merjenek segítséget kérni! És ha véletlenül olyanhoz fordulnátok aki nem segít, akkor se adjátok fel, próbáljátok meg a másik tanárnál, szóljatok a szüleiteknek. Ez szituációfüggő, hogy kivel lehet megosztani a problémát, de amíg a dolog meg nem oldódik, addig keressétek a megoldást!


Egyébként úgy van ez, hogy az emberek sztereotípiák alapján gondolkoznak, de hát a "tömegnyomás" mindig hülyeségekre akarja rávenni az embert. Lehetne ezt mással is behelyettesíteni: Hű de lúzer vagy, hogy még nem gyújtottál rá, nem drogoztál, nem ittál. Gyere velünk bulizni, nem baj ha a szüleid azt sem tudják hova tűntél és egyébként is, miért nem ugrasz a kútba?

Meg kell tanulni nemet mondani. Dehát ez kamaszként a nehéz, mert akkor még nagyon számít a "társaság". Ha nemet is mond az ember, rosszul érzi magát a "közmegvetés" miatt. Csak aztán egy évtized múlva ezek a fiatalok esetleg a drogelvonón, AIDS-klinikán, nyugati nyilvánosházakban vagy egy olyan házasságban találják magukat, ahol bár nagyon szeretnének gyereket, de az elvégzett korábbi két abortusz miatt ez már nem akar összejönni.


Az embernek egyetlen élete van, ezért nem számít az, hogy másoknak mi a véleménye, mindenkinek magának kell jó döntéseket hoznia, jól csinálnia. Minél idősebb leszel, annál inkább képes leszel így élni, egyre kevésbé fog idegenek véleménye számítani. (És rá fogsz jönni, milyen sok dologban igaza volt a szüleidnek. :) )

2016. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az ürge már 19 éves volt. És amúgy visszafogott fajtából való, de ha valaki beszól neki, vagy bármi baja van, nem hagyja magát. A csaj meg szellemileg alultáplált szerintem, ha egyszer nem ért a szóból. Szintén azok, akik ezzel ba.sztatták, mivel ők is mondták, hogy ronda a csaj, meg hülye is, de talán épp ezért volt nekik "vicces". És mivel a srácnak otthon gondjai voltak, csak a suliban talált nyugalomra, később meg innen is üldözték. A tanároknak nem szólt. Ismerjük a tanárokat... nem is lett volna értelme. :D


Amúgy az első kérdés is foglalkoztat, arra is jöhetnek vélemények, vagy "magyarázatok".

2016. júl. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!