Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik cigarettamárka nyújtja...

Melyik cigarettamárka nyújtja a legtöbb élvezetet?

Figyelt kérdés
Gondolok itt én arra, melyik a legfinomabb aromájú, úgy, hogy a füstje kevésbé büdös, közben legyen lágy. Magyarul melyik cigaretta nyújtja a legnagyobb örömöt? Mielőtt valaki elkezd hülyeséget írni, előre mondom, hogy dohányzom alapjáraton. Nem kell a hegyiduma, nem a hisztis tinip*csa kezdőszett egyik elemét akarom megvásárolni. :)

2016. júl. 12. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Barna Sophie
2016. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg éltem vele,addig jó pár márkát megkóstoltam,de egyik sem ízlett igazán.Ezért inkább magam sodortam a cigarettát, 2-3 jobbféle cigarettadohányból készített keverékből.
2016. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kubai kèk eres ;)
2016. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bulikon sokfélét kipróbáltam, semmi érdemi különbséget nem tapasztaltam köztük. A szivarok között viszont annál inkább. Ha csak az íz miatt akarod szívni, akkor inkább szívj azt.
2016. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ajánlom a Lucky Strike-ot ;) Kedvencem a piros, kemény ütést visz be ;)

Ezen kívül még Marlboro Red, illetve a sárga Camel

2016. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!