Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Belegondoltál már, hogy a...

Belegondoltál már, hogy a "pussy" amit egyesek "puszi" helyett írkálnak ide-oda, angolul a női nemiszervet jelenti?

Figyelt kérdés
Így meg, hogy "sok pussy", különösen fura.
2010. ápr. 18. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Sokan nem tudják, hogy azt jelenti, aki meg tudja és használja annak is inkább menőnek tűnik, mint megalázónak. De hát ez a mai fiatalság...
2010. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szaporodjanak el a macskáitok, hogy az ÁNTSZ törjön rátok!
2010. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
én igazán jókat tudok nevetni az olyan tudatlan kis tini pics@kon akik ezt irogatják :)
2010. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki a saját nevét írja a szövege végére. Ők sem tesznek másként ;)
2010. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heheeee én is mindig észreveszem, és az jut eszembe róla, amit igazából jelent... :D
2010. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, tudjátok, erre mit mondanak... A Föld népessége egyre nő, de az IQ szint állandó.
2010. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zenon ***** válasza:
Rokonaim Floridában voltak 2 hetet, és mamám véletlen így köszönt el a boltostól, hogy ,,szia,puszi!" Gondolhatjátok, hogy nézett. :D Amúgy tök humoros ez a hasonlóság.
2010. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aha, és mindig jót mulatok rajtuk.
2010. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én jol megmosolygom az ilyent, de el is szomorodok, mert rühellem azt, amikor ok nelkul, vaganykodasbol probalnak indegeniteni (angolositani) magyar szavakat. Szerintem béna, és alacsony IQ-ra is vall.
2010. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valójában a pussy "cicust" jelent, így szokták becézni a macskáikat, aztán ez kiterjedt, hogy a "hamvas barackot" is cicusnak becézik, és hozzánk már csak így jutott el. Egyébként ebből a kettős értelemből az amerikai filmekben sokszor csinálnak poént, szóvicc lévén.
2010. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!