Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most megyunk az operaba...

Most megyunk az operaba milyen ruhat, sminket ajanlotok?

Figyelt kérdés
Az iskolaval megyunk 9.-es vagyok.meg soha nem voltam operaban ezert nem is tudom, hogy milyen. Reggel indulnank busszal de megallnank egy plazanal mert csak kesobb lenne a darab. Milyen sminkem,hajam,ruham legyen? 15 eves vagyok kb 165cm magas hosszu barna hajam barna szemem van es eleg vilagos a bőrom
2016. szept. 28. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

hétköznap lesz, ráadásul nem estére mentek, szóval bőven elég, ha felveszel egy szép szoknyát blúzzal, harisnyával, hozzá való cipővel, szolid smink, semmi különös igazából. Úgy öltözz fel, mintha színházba mennél.

Mi egyszer hétvégén voltunk, szombat este az Operában, döbbenet. Tele volt turistákkal, farmerban.

2016. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hetvegen megyunk es keso este ernenk haza mert keso delutan kezdodik a darab
2016. szept. 28. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is jó amit az első írt, annyi még ,hogy érdemes a minit kerülni, és a smink tényleg ne legyen kirívó
2016. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!