Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik visszajelölni egy...

Illik visszajelölni egy tanárt facebookon?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene eljárni abban az esetben, ha egy tanár bejelöl facebookon? Illik visszaigazolni, vagy csak simán hagyjam figyelmen kívül a jelölését? Ellenkező esetben, pl. ha egy diák jelöli a tanárt mi a teendő? 16/f

2016. okt. 3. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem jelölne be egy tanár a diákját de ha mégis miért ne igazolnám vissza :D és ha diák jelöli be a tanárját ő vissza jelöl szerintem mert osztálytársaim is bejelöltek már tanárokat és vissza igazolta őket :D
2016. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy illo visszajelolni, ismered nem?..
2016. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki másképp használja a facebookot. Vannak olyanok, akik tényleg csak a nagyon közeli ismerőseiket jelölik be, illetve igazolják vissza. Mások pedig azokat is bejelölik, akivel csak egyszer futottak össze.


Viszont ha jelölnek, akkor azt illik visszaigazolni, akár tanár az illető, akár nem. Legfeljebb ha neked tényleg annyira nem fér össze az elveiddel, hogy visszaigazold, akkor egy udvarias üzenetben illik jelezni, hogy elnézést kérsz, de te teljesen másra használod a FB-t és nem szoktál mindenkit visszaigazolni.


Ha a diák jelöli a tanárt, akkor is ugyanez a szitu. Több pedagógus is van a családban, ők visszaigazolják, ha a diákjuk jelöli, nem csinálnak ebből problémát, de ők maguk nem jelölik be a teljes osztálynévsort.

2016. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én sok tanáromat bejelöltem anno, mind visszajelöltek gond nélkül. Volt olyan is, hogy egy tanár jelölt be engem, és rögtön vissza is jelöltem, hiszen ismerjük egymást. Szóval illik, igen, és nem értem, miért okoz ez problémát amúgy. :)
2016. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én tanárt sose jelöltem be, de pár tanár engem igen.

Szerintem illik visszajelölni.

Én már nem járok abba az iskolába ahol a tanárok vannak így visszajelölöm, sőt nem lenne gáz bejelölnöm őket.

Viszont korodból ítélve te még igen, és szinte napi rendszerességgel találkozol velük így azt mondom ha bejelölnek nyugodtan jelöld vissza viszont akkor figyelj oda hogy miket és kivel osztod meg a facebookon a faladon vagy akár a hírfolyamban

2016. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akit ismersz, annak fogadd el
2016. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
*Ja és akit meg nem, azt ne töröld, hanem hagyd úgy, ahogy van, függőben
2016. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ylyria ***** válasza:
100%
Mi rendszeresen Facebookozunk a tanárainkal (persze csak a jófejekkel😉). Volt hogy versenyeket ott beszéltük meg. Nincs abban semmi rossz ha visszajelölöd és szerintem illik is, de ha nem akarod és szóvá teszi még mindig ott a "nem vettem észre" kifogás.
2016. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!