Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ruhába menjek vizsgára?

Milyen ruhába menjek vizsgára?

Figyelt kérdés

Egyetem.

Sima vizsgaidőszakban öltönybe kell menni, ez oké.

De most egy tárgyból még a vizsgaidőszak előtt teszek vizsgát (vizsgakurzusban vettem fel)!

Most erre is menjek öltönybe, vagy inkább ne öltözzek ki?


2010. ápr. 25. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Öltözz ki!!


Ruhád van, időd van, miért ne!


Tiszteld meg a bizottságot vagy a tanárt, ebből nem lehet hátrányod..


Legyél már igényesebb...

2010. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A tanárok többnyire értékelni fogják.

vagy előadhatod h szegény vagyok, nincs pénzem öltönyre, és sajnálatból átenged :P (láttam már ilyet)


komolyra fordítva, vegyél öltönyt.

2010. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öltöny! Ez is vizsganem?
2010. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írásbeli vizsgán tök mindegy. Én szóbelin is max fekete inget veszek föl.
2010. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóbeli.

Amúgy én is arra gondoltam, hogy inkább kiöltözöm, jobb benyomás meg minden. Csak gondoltam rákérdezek, hogy ti mit tennétek ilyen helyzetben.

2010. ápr. 25. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy azt nem értem, ha elvileg felsőoktatásba jársz, miért nem vagy képes ennyit magadtól eldönteni?
2010. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Muszály beszólnod? Az, hogy felsőoktatásra járok, nem azt jelenti, hogy mindig mindent tökéletesen tudok hibátlanul. A közvélemény érdekelt csak, de az ilyen gyökerek miatt, mint te, lassan már kérdezni sem lehet semmit sehol, mert nem válasz érkezik, hanem beszólás.

Szóval remélem most, hogy beszólhattál megvan a napi örömöd, a lökés az agyadban, és remélem most boldogabb, okosabb ember lettél, hogy megmondtad nekem a frankót. Szerencsétlen

2010. ápr. 26. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetemen tanulsz, de azt még nem tudod, hogy a muszáj PONTOS j. Bocsiánat. Amúgy ez is ugyan olyan vizsga, mint a többi, csak te előbb teszed le. Ugyanúgy öltözz ki, öltöny-nyakkendő. :)
2010. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valami fodros szoknya
2010. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!