Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy menjek el kövérként...

Hogy menjek el kövérként egészségügyi vizsgára?!

Figyelt kérdés
Egy ideje járok vezetni és hát ugye le kell majd tenni az egészségügyi vizsgát is. Csak az a baj, hogy nagyon kövér vagyok. Itt pedig egymáson kell bemutatni a gyakorlatokat. Kicsit megemelni a másikat, arrébb tenni stb. Meghalnék szégyenemben, ha egy 50 kilós lánnyal tennének össze, aki meg se bír mozdítani. Szerintetek várjak pár hónapot míg lefogyok kicsit? Elkezdtem már fogyózni.
2011. aug. 10. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
eü vizsga gagyi, ne félj tőle, valószínű semmit se kell majd csinálni! de a stabil oldal stb az olyan hogy lendületből kell, bárkivel meg lehet csinálni, pláne ha rásegítessz! legyél okos, leleményes!
2011. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted az 50 kilós lánnyal nem fordulhat elő, hogy kövér sérülttel találkozik? Ne foglalkozz ezzel, az ő problémája. A te problémád a súlyod meg az egészséged, amit veszélyeztet az elhízásod.
2011. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem menj el nyugodtam, igazából csak téged zavar,hogy túlsúlyos vagy, más nem foglalkozik vele, hidd el. Az eü. vizsgán általában műbabán kell bemutatni a dolgokat, gondolj csak bele, ki az aki engedné, hogy idegenek végig tapizzák, forgassák jobbra, balra? Szerintem nem engedné se férfi, se nő!Ilyen nincs!!! Ez sértené az emberi jogokat, ez csak egy szimpla eü. vizsga, ahol vagy bűbaba lesz, de leginkább szóban fogsz vizsgázni! Sok sikert hozzá!
2011. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17:19 : Én annó engedtem, hogy a csajok forgassanak, meg tapizzanak eü oktatás alatt :P
2011. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a stabil oldaltartást spec be szokták mutatni egymáson a tanulók, de nálunk volt, hogy a fekvő emberhez alig ért hozzá a másik, máris fordult, mondta is az oktató, hogy "milyen előzékeny sérült". :D főleg, mivel sokan azt se tudják, hogyan kéne, mert leszarják. szóval kicsit fordulsz majd te is. Vizsgán viszont nem kellett bemutatni nekünk. És amúgy tényleg kész vicc az egész. Emiatt nem kell aggódnod, csak foglalkozz magaddal, és fogyjál szépen, ha úgy akarod.
2011. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jó oké a csajok, de gondolom nem örültél volna neki ha pl. egy 200 kg-os kopasz fickó forgatott és taperolt volna...


Szerintem lányokon tuti nem mutatnak be semmit, mert nincs aki válalkozna rá!

2011. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első körben megadnád a paramétereidet? mi az a kövér? cm/kg/év?


amúgy meg senkit nem kellett emelgetni a vizsgán

2011. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!