Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Már nagyon elegem van. Mért...

Már nagyon elegem van. Mért csinálják ezt folyton? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályom folyamatosan csak kibeszél van olyan amikor mindenki előtt hangosan. Már nagyon zavar és nem bírom őket elviselni. Folyton utánam jön tőlük valaki és cseszeget. Kezdem egyre inkább feladni.
2016. okt. 23. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz kategória miatt.
2016. okt. 23. 22:36
 2/9 anonim válasza:
Azért mert nem vagy olyan mint ők,és intellektuálisan nem elég fejlettek ahhoz,hogy belássák ez nem feltétlenül rossz dolog.Kifejtenéd bővebben mivel piszkálnak?
2016. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Részben egy név miatt részben pedig azért mert nem fogadnak el úgy ahogy vagyok.
2016. okt. 23. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért, hogy vagy?
2016. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el onnan.
2016. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma az a (sulykolt) közszemlélet, hogy a másság gyűlöletes. Fiatalok ezt vihogással, piszkálással helyettesítik. Felülemelkedni érdemes rajta, nem bosszankodni. Egyébként meg minden csoda 3 napig tart. Aztán új csodák jönnek. De nem lehetetlen, hogy újra és újra okot adsz nekik.
2016. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nem ártok nekik semmit csak elvagyok azzal a pár barátommal akik elfogadnak és velük boldog vagyok és zavarja őket.
2016. okt. 24. 17:43
 8/9 anonim válasza:

általános suliban engem is piszkáltak. ezért lettem kényszerbeteg (köszönjük meg hülye gyerektársainknak, mindent többször lecsekkolok stb.) 8. után másik suli más élet. bízz ebben. vagy egyetem :) ki kell bírni sajnos :(

sajnos nem szabad figyelni rájuk, legyél okos, abban sose lehet gond :) ált. azok a lányok akik engem piszkáltak és fiúk 50% épphogy érettségije lett, másikak meg abbahagyták az egyetemet. Ennyi :) én végigszenvedtem az egyetemet. és lassan 2. diplomám lesz.

2016. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menj a suliból.
2017. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!