Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak ha folyton...

Mit csináljak ha folyton kísért az ördög és már úgy érzem, megőrülök?

Figyelt kérdés

Folyton kísért egy fiú képében, állandóan minden messzi alak arcában őt látom, mindig bennevan a gondolataimba, álmaimban. Ha imádkozok, 1-2 óráig jó, de utána újra kezdődik... és hiába bánom meg a bűneimet, ha rövid idő múlva újra kísért...

mindent próbáltam, imádkozni, büntetni magam, nyáron dolgoztam fizikai munkát, az egy kis ideig jó volt, de most év közben nem tudok, mert tanulok (tanulnék).

Régen jártam ezzel a fiúval de elhagyott, és akárhányszor elfelejtettem volna mindig megkeresett. Már egy éve nem keres, de most még talán rosszabb. Mit tehetnék?


2013. ápr. 2. 14:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2013. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

nem mondom ki mennyit ér

csak elszedi a pénzt, de nem segít

2013. ápr. 2. 14:18
 3/29 A kérdező kommentje:

Mellesleg ez a pasi pont pszichológiát tanul... és ennek segítségével mégjobban tud manipulálni embereket, mint egy átlagos valaki...

a pszichológusok nagy része a sátán szolgája és nem akarom hogy közöm legyen mégegyhez.

2013. ápr. 2. 14:20
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz TB alapon is.

Nem normális, hogy a gondolataid ennyire egy dolog körül forognak. Nem büntetni kéne magad, hanem inkább a jelen életedet élni, és nem a múlton rágódni. Szerezz barátokat, hobbit, foglalkozz velük.

2013. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Hát nem hinném hogy az ördög kísért pedig én keresztény meggyőződésű vagyok. Inkább csak nagyon nehezen felejted el ("Már egy éve nem keres, de most még talán rosszabb.")Nekem ebből az jön le hogy szimplán csak nagyon hiányzik. Az biztos hogy ha bünteted magad az semmire sem jó.....a pszichológus valóban lehet hogy jó lenne.
2013. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
van hobbim, meg barátaim, de akkor is ott van a gondolataimban sajnos
2013. ápr. 2. 14:22
 7/29 A kérdező kommentje:
pszichológushoz nem megyek. soha.
2013. ápr. 2. 14:22
 8/29 anonim ***** válasza:

Vannak keresztény pszichológusok is.

Miért hagyott el téged az a fiú?

2013. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
más miatt. de nem ez a baj hanem az, hogy mindig visszatért
2013. ápr. 2. 14:34
 10/29 anonim ***** válasza:
Miért tért vissza?
2013. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!