Kést ajándékba?

Figyelt kérdés
Ti elhiszitek hogy kettevagja a jó kapcsolatokat? Csak mert apum is és barátom is kapott már és adtak is ajándékba kést és nem történt semmi. Elhiszitek vagy nem?

2016. nov. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha épp azzal a szándékkal veszed és ezt is akarod vele szimbolizálni. De akkor is te vágod ketté, nem a szimbólum...
2016. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a szüleim egy késkészletet kaptak esküvői ajàndékként, 27 éve. Nem hinném, hogy valaha is kettéválnának.
2016. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik,nyugodtan adhatsz kést szerintem, pedig én babűnás vagyok
2016. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, de felénk nem nagyon illik. Ha valaki mégis kést ad ajándékba, akkor annak az ajándékozott ad cserébe egy mindenkori legkisebb értékű pénzérmét, mert így már nem kapta, hanem vette a kést, és ki van játszva a babona.
2016. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok babonás, de azért nekem se vegyen ajándékba senki sem kést, mert marhára hepciás vagyok a késekre. A konyhakéseimet meg a bicskáimat is hosszas válogatás után vettem meg, van olyan késem, amire évekig vadásztam. Nem csak a késekkel vagyok így, hanem minden konyhai felszereléssel, nagyon nem mindegy ugyanis, hogy mivel ügyködik az ember a konyhában.


Ezek után venne nekem valaki egy kést (vagy bármilyen konyhaeszközt), amit éppen talált az első boltban az első polcon, hát... illedelmesen megköszönném, és másnap lepasszolnám valahol. :)

2016. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!