Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek ez a férfi helyese...

Szerintetek ez a férfi helyesen neveli a gyerekét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VK5v03HpKQA


A.) Jó fej apuka, van stílusa, jól kijön a gyerekével.

B.) Vadállat, a gyereke meg sérült lesz.


Melyik miért?



2016. dec. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én lettem sérült ettől a...zenétől.

Ahm, A. Ennek mi értelme volt?

2016. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút semmi értelme nincs a kérdésednek. Ez egy egyértelműen humorosnak szánt videó, mi a büdös francból vontad le azt a következtetést, hogy ettől lesz bármi baja a gyereknek? Ennyi erővel a gyerekszínészekre is kizárólag rossz hatással lehet, ha egy olyan színházi darabban, reklámban vagy filmben szerepelnek, ahol nem rózsaszín vattacukor hullik az égből és pónik futkosnak a háttérben?

Játékpuskákkal lövöldöznek bábukra, metál zene van alá bevágva, apukán meg arcfesték van, na oszt?

2016. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vedd úgy hogy valós.

Egyébként szerintem inkább az A) válasz helyes. De a mai világban mindenre ráhányjuk, hogy pszichés gond.

2016. dec. 3. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerencsére megvan az a képessége az állatnak és az ember fiának is, hogy a csúnya álarc mögé lásson, valójában ki van mögötte, kell-e félni tőle. Nem kell, csak játszanak. Apuka legalább foglalkozik a gyerekével. Más családban akkor szembesülnek először apukával, mikor az nyugdíjba megy, és akkor kezdődnek a problémák, hogy úristen ki a f ez itt?


Mondjuk, apuka megrekedt a kamaszfiúk szintjén, és azért bízom benne, hogy tudnak játszani mást is azzal a kislánnyal, aki (hacsak nem leendő FTM) apukát a dolgaival hamar ott fogja hagyni. Egy lányt az ilyen lövöldözős, rombolós játékok nem tudják érdekelni, lekötni, ez lesz a nagy helyzet, amivel apukának szembesülnie kell. A főzés oké.


De a vérkifolyós jelenet miatt mégis hajlok a B válasz felé, azt azért nem kéne... Lehetne, mondjuk színes festékkel töltött vízipisztolyokkal is ugyanolyan jókat szórakozni. Az mégis más. Apám, anyám árva volt a 2. világháború miatt, hamar elmenne a kedvük az ilyen lövöldözős játékoktól a "sok mai hülyének", ha a valóságban kellene belekóstolniuk... talán rájuk férne némi ízelítő.

2016. dec. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!