Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyesen döntöttem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 19èves, egy 2ève megismertem egy fiút (18èves). Alapvetően nem jönnek be a fiatalabbak de ő akkor nagyon bejött. Barátságnak indult vègül összejöttünk. Nem akartam nagy dobra verni az egèszet,bem vagyok az a kifejezetten csöpögős romantikis alakat.Nemsokkal kèsőbb megcsalt egy 15èves lánnyal.Magyarázata nem volt rá csak hogy hülye volt. Más lányokkal is írogatott.Most 1ève hogy szakítottam vele. Nem akartam haragban lenni így haver szinten maradtunk, azota mindig mondja, hogy ő mennyire szeret ès hogy bármikor talalkozzunk,meg hogy ő bizonyitsa hogy szeret hogy csak ki kellene mondanom hogy akarok járni vele. Èn úgy èrzem maradt meg bennem sok jó emlèk de viszont nemtudom elfelejteni hogy hazudott,viszont nagyon sajnálom már őt. Mit tehetnèk?

2016. júl. 3. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer megcsalt újra megfog. A vér nem válik vízzé, kutyából nem lesz szalonna. Felejtsd el, keress mást!
2016. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is semmi biztosíték, hogy nem teszi meg máskor is, mással is!

Nem csak Ő van a világon! Rengeteg a facér pasi, lépj tovább és ne őrajta agyalj!

2016. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Èn túl lèptem valamennyire mert keresem más ferfi társaságát. De valahogyan mindig visszakerül a kèpbe ès most mindig azzal jön hogy èn vagyok èlete èrtelme ezzel mit kezdjek ,mert tartok tőle,hogy kárt tesz magában...?
2016. júl. 3. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele, hogy mit csinál magával? Érzelmileg zsarol, ennyi. Nem fog tenni magával semmit csak azt akarja, hogy visszamenj hozzá. Szakítsd meg vele a kapcsolatot és elfelejted.
2016. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!