Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen cselekszem? Ti s....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekszem? Ti s. gítenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most ez egy kicsit fúra kérdés lenne. Az a helyzet hogy én folyton önzetlenül s egítek a barátnőm anyjának. De sajnos ez nem oda vissza dolog. Az a helyzet hogy nem akarom hogy kihasználjon. De akárhányszor meg kér valamire, mindig s egítek. Nem igazán a barátnőm anyja véget. Hanem a barátnőmet nézzem mindig szem előtt. Van hogy elromlik ez az. És mindig meg kér hogy csináljam meg. De ha én kérném meg valamire azt leshettem. Vagy csak szimplán ígérget. Az a helyzet hogy együtt élnek. Így ha mondjuk nem csinálnám meg a gépet vagy valami. Akkor a barátnőm sem tudná használni. Ti s gítenétek ha tudnátok hogy ilyen? Ja és elégé kétszínű ember...

2016. márc. 17. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Úristen "s egítek, s. gítenétek"???


Helyesírás nulla!


Kérdésre a válasz: Tudod, jobb adni, mint kapni. És te önzetlenül segítesz neki. Viszont arra azért tényleg figyelj, hogy ne használjon ki. Állítsd le, és ne azt nézd, hogy akkor a barátnőd se tudná használni. Könyörgöm, létezik szerelő, hívják fel és majd ő megjavítja.

2016. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!