Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit kell tenni ha nővel...

Mit kell tenni ha nővel megyünk valahova, s a nő nem tudja, hogy nyilvános helyre először a férfinek kell belépnie s elénkfuraxik?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy elédfuraxik?
2016. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Bementek. Mint két ember. Csak úgy. Szerintem.
2016. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Én mikor kinyitotta az ajtót, odaléptem a bejárathoz, illedelmesen közöltem:

- Köszönöm!

És bementem előtte.

2016. dec. 4. 12:13
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem egy "késdobálóba" mentetek be, nem kellett volna mindenáron ragaszkodnod egy ilyen szokáshoz, aminek valós jelentősége már igazából nincs is.

Ha ezt akkor nem beszéltétek meg, akkor most sem késő. Jelentéktelen dolog, amúgy.

2016. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Csak akkor derül ki hova mentünk be, ha már bent vagyunk. Nem az utólagos megbeszélés a kérdés hanem az adott helyzetben adott reakció. Nyilván nem fogom egy nővel ha elhívom valahova előre megbeszélni ezeket a mozzanatokat, mikor mit kell tenni... Ez az ismerkedés része, amikor ezek kiderülnek.
2016. dec. 4. 12:31
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóbb dolog besétálni az ajtón, amit a nő tart neked, mint előreengedni őt. De ok...
2016. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Tudok bukóbbat is: rácsapni egy vesszővel a fenekére, és: - Nem így kell!
2016. dec. 4. 13:12
 8/37 Alain Delon ***** válasza:
74%
Azt kell tenni, hogy elfelejted az ilyen hülye "kell"-eket. Egyik nap is egész délelőttön keresztül csacsogott két csaj a rádióban, hogy az étteremben mit és hogy kell. Legszívesebben bementem volna a stúdióba jól pofán verni őket. Ha már fizetek abban a szaros étteremben, hadd döntsem már el, hogy fogom a villát, a kést, hogy megyek be, hogy megyek ki stb. A pénzemért még meg is akarják mondani, mit hogy csináljak? A nagy lóf_szt!
2016. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nem az étterem szabja meg hanem a nőnek fontos vagy nem fontos ez.

Bár igaz. Fogja be és csak tegye szét a lábát és kész, örüljön hogy előtte ehet valamit.

Kit érdekel, hogy neki mi a fontos...

2016. dec. 4. 13:35
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Akivel voltál, annak például nem fontos. Delon hozzáállása tuti hogy jobban bejönne neki, mint a tipródásod azon, hogy ki menjen be először az nyomorult ajtón.
2016. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!